
✖

Gaba GTW-814A elöltöltős mosógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmazza. A beüzemelés szárítógépet nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 8 kg
Mélység: 52 cm
Súly: 57 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
GTW-814Atermékhez
GTW-814Atermékhez
Gaba GTW-814A elöltöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép |
| Márka | Gaba |
| Cikkszám | GTW-814A |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Gaba GTW-814A elöltöltős mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 8 kg |
| Mélység | 52 cm |
| Inverter motor | Nem |
| Súly | 57 kg |
| Termék jellemzők | |
Gaba 8 kg–os szabadon álló mosógép, | |
Gaba GTW-814A termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gaba GTW-814A termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gaba GTW-814A elöltöltős mosógép
Rendelésre
Kosárba
Gaba GTW-814A elöltöltős mosógép

121 900 Ft
Kosárba
string(4) "3097"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Szállítás
Fizetés




















