Háztartási nagygépek / Mosogatógépek / Szabadonálló mosogatógépek / Normál mosogatógépek / Bosch SMS2HVI02E








✖








Bosch SMS2HVI02E Szabadonálló mosogatógép





4.5 pont 2 vásárlótól
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Vélemény:
Régi elhasznált gépet kellett kicserélni
Modern takarékos
Az ár a készlet erejéig érvényes. Amennyiben a készletállapot "Rendelésre" változik, az BSmárkabolt ár nem érvényes, és a termékre rendelést nem tudunk elfogadni.
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Bosch SMS2HVI02E
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Bosch SMS2HVI02E Szabadonálló mosogatógép leírása:
Serie 2, Szabadonálló mosogatógép, 60 cm, Nemesacél színű, festett, SMS2HVI02E
Összekapcsolható mosogatógép a Home Connect Appból bármikor aktiválható zajcsökkentéssel.
- Extra szárítás: minden tökéletesen megszárad.
- VarioDrawer: extra rugalmasság a harmadik, evőeszköz tartó kosárral.
- Rackmatic: állítható magasságú kosár, amelybe minden belefér.
- RackMatic rendszer: A felső kosár kényelmes magasságállítási lehetősége.
- Silence on demand: akár 30 perc zajcsökkentés bármikor a Home Connect alkalmazáson keresztül.
Energiatakarékosság és teljesítmény
- Energiahatékonysági osztály¹: D
- Energia² / Víz³: 85 kWh / 9 liter
- Kapacitás: 14 teríték
- Program hossza⁴: 4:30 (óra:perc)
- Zajszint: 46 dB(A) re 1 pW
- A levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztálya: C
- 5 program: Eco 50 °C, Auto 45–65 °C, Intenzív 70 °C, Expressz 65 °C, Előmosogatás
- Kedvenc program
- 4 speciális opció: Távoli indítás, Extra szárítás, Féltöltet, VarioSpeed Plus
- Machine Care
- Kiegészítő funkciók a Home Connect alkalmazáson keresztül: HygienePlus, Silence opció
- Hőcserélő
- DosageAssist, mosogatószer adagoló
- EcoSilenceDrive, csendes BLDC motor
- auto 3in1 funkció: 3in1 tabletta alkalmazásakor a program automatikusan ehhez igazodik
- Öntisztító szűrő 3 részes hullámos szűrőrendszerrel
- Belső tér anyaga: nemesacél/polinox
- Vario kosárrendszer
- VarioDrawer evőeszköztartó fiók a harmadik szinten
- Állítható magasságú felső kosár, 3 szintű "RackMatic" rendszerrel
- Könnyen gördülő kerekek az alsó kosárnál
- Ütköző az alsó kosár véletlen túlhúzása ellen
- 2 lehajtható rész az alsó kosárban
- 2 csészetartó a felső kosárban
- Home Connect képes WiFi–n.
- Kezelő felületen található feliratok nyelve: angol
- Elektronikus maradékidő kijelzés percben
- Időprogramozás 1–24 óra között
- Ujjlenyomat mentes borítás
- AquaStop, 24 órás elektronikus vízvédelmi rendszer*
- Elektronikus nyomógombzár
- AquaMix, üvegvédelmi rendszer
- Készülékméret (Ma x Sz x Mé): 84.5 x 60 x 60 cm
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | szabadonálló mosogatógép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | SMS2HVI02E |
| Típus | Normál mosogatógépek |
| Teljes név | Bosch SMS2HVI02E Szabadonálló mosogatógép |
| Szín | Nemesacél |
| Melegvízre köthető | Igen |
| Teríték | 14 terítékes |
| Energiaosztály | D |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 46 dB |
| Súly | 50 kg |
| Szélesség | 60 cm |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Mosogatógépek |
| Márka | Bosch |
| Product series | Serie 2 |
| Nemzetközi kereskedelmi név | SMS2HVI02E |
| Cikkszám | SMS2HVI02E |
| EAN–kód | 4242005437047 |
| Kiviteli forma | Szabadonálló készülék |
| Beépítési mód | Free–standing with built under possibility |
| Oszlop telepítése | nem |
| Vezérlési mód | Elektronikus |
| Kezelőelemek | Nyomógomb |
| Levehető munkalap | Igen |
| Dekorálható kivitel | Nem lehetséges |
| Készülékszín | silver–inox |
| Kád anyaga | Műanyag |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Teljesítményigény (W) | 2400 TPU00037 |
| Biztosíték | 10 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50; 60 TPU00040 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 175.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelt |
| Bemeneti tömlő hossza (cm) | 165 TPU00006 |
| Kimeneti tömlő hossza (cm) | 190 TPU00006 |
| Állítható alapzat | nincs |
| A levehető munkaasztal magassága (mm) | 30 TPU00034 |
| Állítható lábak | Igen – mind |
| A lábak maximális állíthatósága | 20 TPU00034 |
| Készülék magassága (mm) | 845 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 600 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 600 TPU00034 |
| Mélység 90 fokban nyitott ajtóval (mm) | 1155 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 880 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 660 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 680 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 50.0 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 51.6 TPU00013 |
| Vezérlőpanel helye | Front |
| Referencia program | Eco |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 70 TPU00002 |
| Szárítási rendszer | Hőcserélő |
| Késleltetés indítási opciók | Fokozatmentes |
| Késleltetés leállítási vagy késleltetés indítási opció | Start |
| Késleltetési idő indítása max. (h) | 24 TPU00012 |
| Egy kosaras mosás | Nem lehetséges |
| Előrehaladás kijelző | Hátralévő idő kijelzője elöl, Vízcsatlakozás |
| Vízvédelmi rendszer leírása | 3–szoros vízvédelem 24h |
| Digitális visszaszámlálás kijelző | Igen |
| Vízlágyító | Igen |
| Só jelzőfény | Igen |
| Különböző mosási hőmérsékletek száma | 4 |
| Maximális megengedett vízkeménység | [50°DH] TPU00047 |
| Öblítőszer jelzőfény | Igen |
| Adja meg a minimális mosási hőmérsékletet (°C) | 45 TPU00002 |
| Programok listája | Automata 45–65°C, Custom program, eco, Intenzív, Quick L |
| Betáplált víz maximális hőmérséklete (°C) | 60 TPU00002 |
| Programok száma | 5 |
| További működtetési opciók | Extra száraz, Féltöltet, Machine Care, Távoli indítás, Vario Speed Plus |
| Automata programok | Igen |
| Biztonsági berendezés | 3–szoros vízvédelem 24h, Gombfelfüggesztés |
| Belső világítás | nem |
| Állítható felső kosár | RackMatic 3–fokozatú |
| Füles kosár | Felső kosár |
| Szoftver frissítés | Igen |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | SMZ5000, SMZ5300 |
| Féltöltet elérhető | Igen |
Bosch SMS2HVI02E vélemények:
Anonim 2026-02-10




5/5Régi elhasznált gépet kellett kicserélni
Modern takarékos
nincs
Helytelen vélemény jelentése!Bosch SMS2HVI02E termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SMS2HVI02E termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch SMS2HVI02E Szabadonálló mosogatógép
Rendelésre
Kosárba
Bosch SMS2HVI02E Szabadonálló mosogatógép

169 900 Ft
Kosárba
string(4) "3092"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek

















Szállítás
Fizetés
Bosch SMS2HVI02E használati útmutató letöltése PDF-ben
Bosch SMS2HVI02E műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Bosch SMS2HVI02E energiahatékonyság (letölthető)




















