





✖






AEG HK634021XB beépíthető elektromos kerámialap





4.7 pont 16 vásárlótól
Raktáron (3 db)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési és elszívó bekötési költségeket nem tartalmaz. Gáz üzemű készülékek beüzemelésére nem vonatkozik. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fekete
Szélesség: 30 cm
Súly: 7 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
HK634021XBtermékhez
HK634021XBtermékhez
Aeg HK634021XB beépíthető elektromos kerámialap leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető elektromos kerámialap |
| Márka | Aeg |
| Cikkszám | HK634021XB |
| Típus | Önálló kerámia főzőlapok |
| Teljes név | Aeg HK634021XB beépíthető elektromos kerámialap |
| Szín | Fekete |
| Keretes | Igen |
| Szélesség | 30 cm |
| Súly | 7 kg |
| Termék jellemzők | |
| Főzőlap típusa | Üvegkerámia |
| Keret | Fémkeret |
| Max hálózati teljesítmény (W) | 6300 |
| Energiafogyasztás kikapcsolt állapotban (W) | 0.49 |
| Kezelőpanel típusa | Érintőkapcsoló (9 fokozat) |
| Kijelző színe | Vörös |
| Kezelőpanel helye | Elöl, jobbra |
| Elektronika funkciói | 3 lépcsős maradékhő kijelzés;Hangjelzés;Automata felfűtés;;Gyerekzár;Felfelé számoló óra;Eco Időzítés;Funkciózár;Percszámláló;Stop+go;Időzítés |
| Kábel hossza (m) | 1.5 |
| Szikragyújtás a főzőlapon | Nincs |
| Biztonsági elem | Automata kikapcsolás |
| Edénytartók | Nincs |
| Főzőzóna típusa – bal hátsó | Kerámia, Hilight |
| Zóna mérete | 1200W/145mm |
| Főzőzóna típusa – jobb hátsó | Kerámia, Hilight, 2 körös zóna |
| Zóna mérete | 700/1700W/120/180mm |
| Főzőzóna típusa – Bal első | Kerámia, Hilight, 2 körös zóna |
| Zóna mérete | 750/2200W/120/210mm |
| Főzőzóna típusa – Jobb első | Kerámia, Hilight |
| Zóna mérete | 1200W/145mm |
| Főzőzóna típusa – Közép első | Nincs |
| Zóna mérete | Nincs |
| Főzőzóna típusa – Közép hátsó | None |
| Zóna mérete | Nincs |
| Nettó súly (kg) | 7.32 |
| Méretek (Szél*Mély*Mag, mm) | 576*516*38 |
Aeg HK634021XB termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Aeg HK634021XB termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
AEG HK634021XB beépíthető elektromos kerámialap
Raktáron (3 db)
Kosárba
Aeg HK634021XB beépíthető elektromos kerámialap

79 900 Ft
Kosárba
string(4) "3050"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek











Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















