




✖





AEG DPB3632S Teleszkópos páraelszívó, 60 cm
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A felmérés után adunk ajánlatot a beüzemelés költségéről. A felmérés költsége levonásra kerül a beüzemelés költségéből. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 60 cm
Kivitel: Kihúzható
Motorok száma: 1
Súly: 7 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
DPB3632Stermékhez
DPB3632Stermékhez
Aeg DPB3632S Teleszkópos páraelszívó, 60 cm leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Teleszkópos páraelszívó, 60 cm |
| Márka | Aeg |
| Cikkszám | DPB3632S |
| Típus | Kihúzható elszívók |
| Teljes név | Aeg DPB3632S Teleszkópos páraelszívó, 60 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Kivitel | Kihúzható |
| Motorok száma | 1 |
| Súly | 7 kg |
| Termék jellemzők | |
| Kivitel | kihúzható – teleszkópos |
| Energiaosztály | C |
| Hidrodinamikai hatákonysági osztály | D |
| Zsírszűrési hatékonyság | D |
| Éves energiafogyasztás (kWh) | 56.6 |
| Légszállítási kapacitás, max(m3/óra) | 410 |
| Légszállítási kapacitás, min(m3/óra) | 170 |
| Légszállítási kapacitás, intenzív (m3/óra) | 0 |
Termékjellemzők | |
| LED–lámpáink sokkal kevesebb energiát fogyasztanak, mint más világítótestek, és sokkal hosszabb a várható élettartamuk. A precizitás érdekében főzés közben is kiváló megvilágítást biztosítanak. | |
Maximális szűrési hatékonyság újra és újra | |
| Rendkívül hatékony szűrő, mely felfogja és eltávolítja a főzés közben keletkező zsírokat és szagokat. A kivehető szűrő mosogatógépben tisztítható, így a páraelszívó hatékonysága folyamatosan fenntartható. | |
Páraelszívó, melyre biztosan számíthat | |
| Tisztítsa meg konyhája levegőjét ezzel a hatékony elszívóval. Speciális motorja megbízható eszköz a főzés közben keletkező szagok csökkentésében és eltávolításában. | |
Jellemzők | |
| Kivitel: kihúzható – teleszkópos, 60 cm széles | |
| Fokozatok száma: 3, Micro switch | |
| Nyomógombos vezérlés | |
| Légkivezetés vagy belső keringetés is lehetséges (külön kapható szénszűrő használatával) | |
| Lámpa típusa és száma: LED világítás, 2 db | |
| Zsírszűrő típusa és száma: Aluminium mesh, 2 db | |
Teljesítmény | |
| Légszállítási kapacitás, max(m3/óra): 410 | |
| Légszállítási kapacitás, min(m3/óra): 170 | |
| Légszállítási kapacitás, intenzív (m3/óra): 0 | |
| Zajszint max sebességnél (dB(A)): 69 | |
| Zajszint min sebességnél (dB(A)): 48 | |
| Motorok száma: 1 | |
| Sebességfokozat: 3, Micro switch | |
| Lámpák száma: 2 | |
| Zsírszűrő: 2 | |
Beépítés | |
| Kivitel: kihúzható – teleszkópos | |
| Nettó súly (kg): 7 | |
| Magasság (mm) : 179 | |
| Max. magasság (mm): 179 | |
| Szélesség (mm) : 598 | |
| Mélység (mm) : 284 | |
Energia | |
| Energiaosztály: C | |
| Hidrodinamikai hatákonysági osztály: D | |
| Zsírszűrési hatékonyság: D | |
| Éves energiafogyasztás (kWh): 56.6 | |
Egyéb jellemzők | |
| Termékkód (PNC): 942 022 672 | |
| Motor típusa: Normál | |
| Vezérlés: mechanikus | |
| Lámpa típusa: LED világítás | |
| Diffúzoros elszívás: Nem | |
| Szénszűrő: 2, alkatrész | |
| Szénszűrő típusa: ECFB03 | |
| Pillangószelep tartozék: Igen | |
| Az EU 66/2014 rendelete alapján szakembereknek szóló információ a sérülésmentes szétszerelésről | |
Aeg DPB3632S termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Aeg DPB3632S termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
AEG DPB3632S Teleszkópos páraelszívó, 60 cm
Rendelésre
Kosárba
Aeg DPB3632S Teleszkópos páraelszívó, 60 cm

54 900 Ft
Kosárba
string(4) "3121"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek









Használati
Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















