







✖








AEG DPE5660M Teleszkópos páraelszívó, 60 cm





4.5 pont 13 vásárlótól
Raktáron (3 db)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A felmérés után adunk ajánlatot a beüzemelés költségéről. A felmérés költsége levonásra kerül a beüzemelés költségéből. További részletekért kattintson.
Kosárba
Vásárlói vélemény:
Az előző hasonló készülék több mint 20 évet működött hibátlanul
Tartós, jó készülék- várhatóan
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
DPE5660Mtermékhez
DPE5660Mtermékhez
Aeg DPE5660M Teleszkópos páraelszívó, 60 cm leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Teleszkópos páraelszívó, 60 cm |
| Márka | Aeg |
| Cikkszám | DPE5660M |
| Típus | Kihúzható elszívók |
| Teljes név | Aeg DPE5660M Teleszkópos páraelszívó, 60 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Kivitel | Kihúzható |
| Motorok száma | 1 |
| Súly | 11 kg |
| Termék jellemzők | |
| Kivitel | kihúzható – teleszkópos |
| Energiaosztály | A |
| Hidrodinamikai hatákonysági osztály | A |
| Zsírszűrési hatékonyság | C |
| Éves energiafogyasztás (kWh) | 56.2 |
| Légszállítási kapacitás, max(m3/óra) | 445 |
| Légszállítási kapacitás, min(m3/óra) | 235 |
| Légszállítási kapacitás, intenzív (m3/óra) | 660 |
Jellemzők | |
| Kivitel: kihúzható – teleszkópos, 60 cm széles | |
| Fokozatok száma: 3+intenzív | |
| Elektronikus vezérlés 3+intenzív sebességfokozattal | |
| Légkivezetés vagy belső keringetés is lehetséges (külön kapható szénszűrő használatával) | |
| Zsírszűrő telítettség jelző | |
| Szénszűrő telítettség jelző | |
| Lámpa típusa és száma: LED, 1 db | |
| Zsírszűrő típusa és száma: Aluminium mesh, 2 db | |
Teljesítmény | |
| Hidrodinamikai hatákonysági osztály: A | |
| Légszállítási kapacitás, max(m3/óra): 445 | |
| Légszállítási kapacitás, min(m3/óra): 235 | |
| Légszállítási kapacitás, intenzív (m3/óra): 660 | |
Beépítés | |
| Kivitel: kihúzható – teleszkópos | |
| Nettó súly (kg): 11.4 | |
| Magasság (mm) : 395 | |
| Max. magasság (mm): 395 | |
| Szélesség (mm) : 598 | |
| Mélység (mm) : 300 | |
Energia | |
| Energiaosztály: A | |
| Zsírszűrési hatékonyság: C | |
| Éves energiafogyasztás (kWh): 56.2 | |
| Zajszint max sebességnél (dB(A)): 60 | |
| Zajszint min sebességnél (dB(A)): 46 | |
Egyéb jellemzők | |
| Termékkód (PNC): 942 022 596 | |
| Motorok száma: 1 | |
| Motor típusa: Normál | |
| Sebességfokozat: 3+intenzív | |
| Vezérlés: elektronikus, Mikrokapcsoló | |
| Lámpák száma: 1 | |
| Lámpa típusa: LED | |
| Diffúzoros elszívás: Nem | |
| Zsírszűrő: 2 | |
| Szénszűrő: alkatrész | |
| Szénszűrő típusa: MCFB71 | |
| Pillangószelep tartozék: Igen | |
| Az EU 66/2014 rendelete alapján szakembereknek szóló információ a sérülésmentes szétszerelésről | |
| A digitális megoldásokkal rendelkező készülékekhez (alkalmazáshoz csatlakoztatható) legalább 24 hónapig rendelkezésre állnak a frissítések. | |
Vélemények:
Péter 2023-11-03




5/5Az előző hasonló készülék több mint 20 évet működött hibátlanul
Tartós, jó készülék- várhatóan
Nem túl csendes, a lámpát mindig kapcsolni kell
Helytelen vélemény jelentése!Anonim 2022-11-29
Még nem tudok véleményt mondani, mert nincs beszerelve
Helytelen vélemény jelentése!Aeg DPE5660M termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Aeg DPE5660M termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
AEG DPE5660M Teleszkópos páraelszívó, 60 cm
Raktáron (3 db)
Kosárba
Aeg DPE5660M Teleszkópos páraelszívó, 60 cm

92 900 Ft
Kosárba
string(4) "3121"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek












Használati
Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















