

Beko B3BCNA294HS beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
B3BCNA294HStermékhez
Beko B3BCNA294HS beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | B3BCNA294HS |
| Típus | Alulfagyasztós hűtők |
| Teljes név | Beko B3BCNA294HS beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Energiaosztály | E |
| Magasság | 178 cm |
| No frost | Nem |
| Szélesség | 54 cm |
| Súly | 61 kg |
| Termék jellemzők | |
Termék típusa: Beépíthető kombinált hűtőszekrény | |
Beko B3BCNA294HS termékünkhöz hasonló termékek:
Beko B3BCNA294HS termékünkhöz ajánlott termékek:
Beko B3BCNA294HS beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
Beko B3BCNA294HS beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Szállítás
Fizetés




















