









✖










Beko BSSA210K4SN beépíthető hűtőszekrény
Utolsó darab
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Magasság: 121 cm
Szélesség: 54 cm
Energiaosztály: E
Súly: 39 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BSSA210K4SNtermékhez
BSSA210K4SNtermékhez
Beko BSSA210K4SN beépíthető hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető hűtőszekrény |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BSSA210K4SN |
| Típus | Hűtőszekrények |
| Teljes név | Beko BSSA210K4SN beépíthető hűtőszekrény |
| Magasság | 121 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Energiaosztály | E |
| Súly | 39 kg |
| Termék jellemzők | |
Minimális jegesedés |
|
| A statikus hűtőszekrényekben a jégképződés miatt az élelmiszer összeragad, a készülék pedig több áramot fogyaszt. A MinFrost® speciális párologtató rendszerének köszönhetően a hűtőszekrény jegesedése rendkívüli mértékben csökken. Ez azt jelenti, hogy a fagyasztott élelmiszer jobban és kevesebb energiával eltartható, ugyanakkor ritkábban kell a készüléket kiolvasztani. | |
Gazdaságos LED megvilágítás |
|
| A hagyományos izzókkal ellentétben a LED–es világítás világosabb, alacsonyabb az energiafogyasztása, mivel nem melegszik fel. | |
A konyha elrendezéséhez állítható ajtónyitási irány |
|
| A konyhában nem mindig lehet úgy elhelyezni a hűtőszekrényt, hogy megfelelően nyíljon az ajtaja. A megfordítható ajtó jóvoltából az ajtó csuklópántjai az egység bal és jobb oldalán is lehetnek, így eldönthető, hogy az ajtók merre nyíljanak. Emellett két hűtőszekrényt összetolva, az egyiken az ajtókat megfordítva a hűtési kapacitás is megduplázható. | |
Rendkívül tartós üvegpolcok |
|
| Nem kell aggódnia amiatt, hogy beteheti–e hatalmas és nehéz edényét a biztonsági üveggel rendelkező hűtőszekrénybe. A biztonsági üveg polcok hőkezelt üvegből készültek és 25 kg a teherbírásuk. Nem repednek és sokkal jobban ellenállnak a karcolódásnak, mint a kezeletlen üvegek, így gond nélkül rátehet nehéz dolgokat is. | |
Fő jellemzők |
|
| Termék típusa | Egyajtós felülfagyasztós hűtőszekrény |
| Szerelvény típusa | Integrált |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 156 L |
| Magasság | 121.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 54.5 cm |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| ProSmart™ inverteres kompresszor | Nem |
| Hűtőrendszer típusa | Statikus |
| Szín | Fehér |
| Zajkibocsátási osztály | B |
Bruttó és nettó térfogat |
|
| Teljes bruttó térfogat | 210 l |
| Teljes bruttó térfogat | 6.39 cu–ft |
| Teljes nettó térfogat (l) | 175 L |
| Teljes nettó térfogat | 6.2 ft³ |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 156 L |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma | 5.51 ft³ |
Technológiák |
|
| ProSmart™ inverteres kompresszor | Nem |
Hűtőszekrény jellemzői |
|
| Hűtőszekrény polctípusa | Üveg |
| Frissen tartó rekeszek száma | 1 |
| Tojástálca kapacitása | 6 |
Kivitel |
|
| Megfordítható ajtó | |
| Egyszerű telepítési technológia | Csúsztatható csuklópánt |
| LED Illumination® | |
| Vezérlők típusa | Mechanikus |
| Szerelvény típusa | Integrált |
| Szín | Fehér |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves energiafogyasztás (kWh/év) | 152 |
| Napi energiafogyasztás (kW/nap) | 0.416 |
| Napi energiafogyasztás 32°C esetén (kW/nap) | 0.578 |
| Zajszint (dBA) | 35 dBA |
| Klímaosztály | SN–ST |
| Tápfeszültség | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Tárolási idő áramkimaradáskor (óra) | 13 |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 156 L |
| Fagyasztott élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma (l) | 19 L |
| Napi fagyasztási kapacitás (kg/nap) | 2 kg |
| Zajkibocsátási osztály | B |
| A megfelelő működéshez szükséges maximális környezeti hőmérséklet (°C) | 38°C |
| Napi energiafogyasztás 16°C esetén (kW/nap) | 0.254 |
Méret és súly |
|
| Magasság | 121.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 54.5 cm |
| Súly | 38.5 kg |
| Magasság csomagolva | 129 cm |
| Szélesség csomagolva | 57.5 cm |
| Mélység csomagolva | 60 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 42.2 kg |
Beko BSSA210K4SN termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BSSA210K4SN termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BSSA210K4SN beépíthető hűtőszekrény
Utolsó darab
Kosárba
Beko BSSA210K4SN beépíthető hűtőszekrény

116 900 Ft
Kosárba
string(4) "3055"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek












Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















