








✖









Beko BU1104N pult alá építhető hűtőszekrény
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 60 cm
Magasság: 82 cm
Energiaosztály: E
Súly: 29 kg
A készlet erejéig érvényes ár!
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BU1104Ntermékhez
BU1104Ntermékhez
Beko BU1104N pult alá építhető hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Pult alá építhető hűtőszekrény |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BU1104N |
| Típus | Pult alá építhető hűtők |
| Teljes név | Beko BU1104N pult alá építhető hűtőszekrény |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 82 cm |
| Energiaosztály | E |
| Súly | 29 kg |
| Termék jellemzők | |
A konyha elrendezéséhez állítható ajtónyitási irány | |
| A Beko hűtőszekrényeknél a pántok egyszerű megfordításával bármikor megcserélheti az ajtók nyitási irányát. Így a hűtőszekrényt a konyha kialakításához igazíthatja. | |
Gazdaságos LED megvilágítás | |
| A hagyományos izzókkal ellentétben a LED–es világítás világosabb, alacsonyabb az energiafogyasztása, mivel nem melegszik fel. | |
Rendkívül tartós üvegpolcok | |
| Nem kell aggódnia amiatt, hogy beteheti–e hatalmas és nehéz edényét a biztonsági üveggel rendelkező hűtőszekrénybe. A biztonsági üveg polcok hőkezelt üvegből készültek és 25 kg a teherbírásuk. Nem repednek és sokkal jobban ellenállnak a karcolódásnak, mint a kezeletlen üvegek, így gond nélkül rátehet nehéz dolgokat is. | |
Fő jellemzők | |
| Szerelvény típusa | Pult alá beépíthető |
| Termék típusa | Pult alá beépíthető |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 130 L |
| Magasság | 82 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 54.5 cm |
| Energiaosztály | E |
| ProSmart™ inverteres kompresszor | Nem |
| Hűtőrendszer típusa | Statikus |
| Szín | Fehér |
| Zajkibocsátási osztály | B |
Bruttó és nettó térfogat | |
| Teljes bruttó térfogat | 130 l |
| Teljes nettó térfogat (l) | 130 L |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 130 L |
Technológiák | |
| ProSmart™ inverteres kompresszor | Nem |
Hűtőszekrény jellemzői | |
| Hűtőszekrény polctípusa | Üveg |
| Tojástálca kapacitása | 6 |
Kivitel | |
| Megfordítható ajtó | |
| LED Illumination® | |
| Vezérlők típusa | Mechanikus |
| Szerelvény típusa | Pult alá beépíthető |
| Szín | Fehér |
Teljesítmény és fogyasztás | |
| Energiaosztály | E |
| Éves energiafogyasztás (kWh/év) | 92.07 |
| Napi energiafogyasztás (kW/nap) | 0.252 |
| Napi energiafogyasztás 32°C esetén (kW/nap) | 0.358 |
| Zajszint (dBA) | 35 dBA |
| Klímaosztály | SN–T |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 130 L |
| Zajkibocsátási osztály | B |
| A megfelelő működéshez szükséges maximális környezeti hőmérséklet (°C) | 43°C |
| Napi energiafogyasztás 16°C esetén (kW/nap) | 0.146 |
Méret és súly | |
| Magasság | 82 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 54.5 cm |
| Súly | 29 kg |
| Magasság csomagolva | 89.6 cm |
| Szélesség csomagolva | 63.6 cm |
| Mélység csomagolva | 57.6 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 31 kg |
Beko BU1104N termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BU1104N termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BU1104N pult alá építhető hűtőszekrény
Rendelésre
Kosárba
Beko BU1104N pult alá építhető hűtőszekrény

119 900 Ft
Kosárba
string(4) "3056"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek












Szállítás
Fizetés




















