


✖



Beko B1RCNA404G alulfagyasztós hűtőszekrény
Utolsó darab
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 60 cm
Szín: Szürke
Energiaosztály: E
Magasság: 203 cm
Súly: 76 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
B1RCNA404Gtermékhez
B1RCNA404Gtermékhez
Beko B1RCNA404G alulfagyasztós hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | B1RCNA404G |
| Típus | Alulfagyasztós hűtők |
| Teljes név | Beko B1RCNA404G alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Szürke |
| Energiaosztály | E |
| No frost | Igen |
| Magasság | 203 cm |
| Súly | 76 kg |
| Termék jellemzők | |
Kíméletes hűtés jegesegés és kiszáradás nélkül |
|
| A különálló NeoFrost™ hűtési rendszer biztosítja a jegesedés mentes hűtést és az élelmiszerek tartósítását anélkül, hogy a szagok keverednének a hűtőszekrény és a fagyasztó között. Az AeroFlow™ technológia gyengéd légkeringtetésével kombinálva, amely biztosítja a levegő hőmérsékletének egyenletes eloszlását a hűtőtérben, hosszabb ideig frissen tartja az élelmiszereket, anélkül, hogy azok kiszáradnának és segít az ízek és a tápanyagok megőrzésében is. Ráadásul a hűtő hátsó falán nem képződnek vízcseppek a fagyasztóban pedig nem képződik jég így azt nem kell leolvasztania. | |
Figyelmeztet, ha nyitva maradt a hűtőszekrény ajtaja |
|
| Abban az esetben, ha a hűtőszekrény ajtaja véletlenül hosszabb ideig nyitva marad, egy hangjelzés hallható egészen addig, amíg be nem csukódik. Megakadályozva így a hűtőszekrény hőmérsékletének növekedését és ez által a fogyasztás növekedését is. | |
A konyha elrendezéséhez állítható ajtónyitási irány |
|
| A Beko hűtőszekrényeknél a pántok egyszerű megfordításával bármikor megcserélheti az ajtók nyitási irányát. Így a hűtőszekrényt a konyha kialakításához igazíthatja. | |
Azonos szélesség nyitott és zárt hűtőszekrény esetében |
|
| A SmoothFit™ ajtó 90 fokra kinyitva sem nyúlik túl az oldalpanelen, ami azt jelenti, hogy a hűtőszekrény egyszerűen betolható a sarokba vagy a fal mellé anélkül, hogy az akadályozná a használatát. Ugyanakkor a tálcák is teljesen kihúzhatók! | |
Fő jellemzők |
|
| Szerelvény típusa | Szabadonálló |
| Termék típusa | Alulfagyasztós |
| Magasság | 203.5 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 66.3 cm |
| Energiaosztály | E |
| ProSmart™ inverteres kompresszor | Nem |
| Hűtőrendszer típusa | No–frost |
| Fagyasztó helyzete | Alulfagyasztós |
| Szín | Manhattan szürke |
| Zajkibocsátási osztály | C |
Bruttó és nettó térfogat |
|
| Teljes bruttó térfogat | 407 |
| Teljes nettó térfogat (l) | 355 L |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 249 L |
| Fagyasztott élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma (l) | 106 L |
Technológiák |
|
| ProSmart™ inverteres kompresszor | Nem |
| Vakáció üzemmód | |
Hűtőszekrény jellemzői |
|
| Hűtőszekrény polctípusa | Üveg |
| CoolRoom® | |
| Frissen tartó rekeszek száma | 1 |
| Tojástálca kapacitása | 6 |
Fagyasztó jellemzői |
|
| Gyorsfagyasztás | |
| Jégkészítő típusa | klasszikus jégkocka készítő Jégtartó doboz |
| Fagyasztó polcainak száma | 2 |
| Napi jégkészítési kapacitás (kg/nap) | 1 kg |
| Napi fagyasztási kapacitás (kg/nap) | 6 kg |
Kivitel |
|
| Megfordítható ajtó | |
| SmoothFit™ | |
| LED Illumination® | |
| Fagyasztó helyzete | Alulfagyasztós |
| Vezérlők típusa | Mechanikus |
| Szerelvény típusa | Szabadonálló |
| Ajtófogantyú típusa | Integrált |
| Szín | Manhattan szürke |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Energiaosztály | E |
| Éves energiafogyasztás (kWh/év) | 256 |
| Napi energiafogyasztás (kW/nap) | 0.701 |
| Napi energiafogyasztás 32°C esetén (kW/nap) | 0.945 |
| Zajszint (dBA) | 37 dBA |
| Klímaosztály | SN–ST |
| Tápfeszültség | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Zajkibocsátási osztály | C |
| A megfelelő működéshez szükséges maximális környezeti hőmérséklet (°C) | 38°C |
| Napi energiafogyasztás 16°C esetén (kW/nap) | 0.457 |
| Tárolási idő áramkimaradáskor (óra) | 11 |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 249 L |
| Fagyasztott élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma (l) | 106 L |
| Napi fagyasztási kapacitás (kg/nap) | 6 kg |
Méret és súly |
|
| Magasság | 203.5 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 66.3 cm |
| Súly | 76.1 kg |
| Magasság csomagolva | 210 cm |
| Szélesség csomagolva | 64 cm |
| Mélység csomagolva | 76.5 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 79 kg |
Biztonság |
|
| A megfelelő működéshez szükséges minimális környezeti hőmérséklet (°C) | 10°C |
| Nyitott ajtóra való figyelmeztetés | |
Beko B1RCNA404G termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko B1RCNA404G termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko B1RCNA404G alulfagyasztós hűtőszekrény
Utolsó darab
Kosárba
Beko B1RCNA404G alulfagyasztós hűtőszekrény

169 900 Ft
Kosárba
string(4) "3060"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















