


✖



Beko RCSA330K40WN alulfagyasztós hűtőszekrény
Alacsony készlet (2 db)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 60 cm
Szín: Fehér
Energiaosztály: E
Magasság: 185 cm
Súly: 59 kg
A készlet erejéig érvényes ár!
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
RCSA330K40WNtermékhez
RCSA330K40WNtermékhez
Beko RCSA330K40WN alulfagyasztós hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | RCSA330K40WN |
| Típus | Alulfagyasztós hűtők |
| Teljes név | Beko RCSA330K40WN alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | E |
| No frost | Nem |
| Magasság | 185 cm |
| Súly | 59 kg |
| Termék jellemzők | |
Minimális jegesedés |
|
| A statikus hűtőszekrényekben a jégképződés miatt az élelmiszer összeragad, a készülék pedig több áramot fogyaszt. A MinFrost® speciális párologtató rendszerének köszönhetően a hűtőszekrény jegesedése rendkívüli mértékben csökken. Ez azt jelenti, hogy a fagyasztott élelmiszer jobban és kevesebb energiával eltartható, ugyanakkor ritkábban kell a készüléket kiolvasztani. | |
A konyha elrendezéséhez állítható ajtónyitási irány |
|
| A Beko hűtőszekrényeknél a pántok egyszerű megfordításával bármikor megcserélheti az ajtók nyitási irányát. Így a hűtőszekrényt a konyha kialakításához igazíthatja. | |
Gazdaságos LED megvilágítás |
|
| A hagyományos izzókkal ellentétben a LED–es világítás világosabb, alacsonyabb az energiafogyasztása, mivel nem melegszik fel. | |
Rendkívül tartós üvegpolcok |
|
| Nem kell aggódnia amiatt, hogy beteheti–e hatalmas és nehéz edényét a biztonsági üveggel rendelkező hűtőszekrénybe. A biztonsági üveg polcok hőkezelt üvegből készültek és 25 kg a teherbírásuk. Nem repednek és sokkal jobban ellenállnak a karcolódásnak, mint a kezeletlen üvegek, így gond nélkül rátehet nehéz dolgokat is. | |
Fő jellemzők |
|
| Szerelvény típusa | Szabadonálló |
| Termék típusa | Alulfagyasztós |
| Magasság | 185.1 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 59.2 cm |
| Energiaosztály | E |
| ProSmart™ inverteres kompresszor | Nem |
| Hűtőrendszer típusa | Statikus |
| Fagyasztó helyzete | Alulfagyasztós |
| Szín | Fehér |
| Zajkibocsátási osztály | C |
| Termék sorozat | b100 |
Bruttó és nettó térfogat |
|
| Teljes bruttó térfogat | 321 l |
| Teljes nettó térfogat (l) | 300 L |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 205 L |
| Fagyasztott élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma (l) | 95 L |
Technológiák |
|
| ProSmart™ inverteres kompresszor | Nem |
Hűtőszekrény jellemzői |
|
| Hűtőszekrény polctípusa | Üveg |
| Frissen tartó rekeszek száma | 1 |
| Tojástálca kapacitása | 6 |
Fagyasztó jellemzői |
|
| Jégkészítő típusa | klasszikus jégkocka készítő Jégtartó doboz |
| Fagyasztó polcainak száma | 3 |
| Napi jégkészítési kapacitás (kg/nap) | 1 kg |
| Napi fagyasztási kapacitás (kg/nap) | 5 kg |
Kivitel |
|
| Megfordítható ajtó | |
| LED Illumination® | |
| Fagyasztó helyzete | Alulfagyasztós |
| Kijelző helyzete | Rotációs vezérlő |
| Vezérlők típusa | Mechanikus |
| Szerelvény típusa | Szabadonálló |
| Ajtófogantyú típusa | Flush |
| Szín | Fehér |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Energiaosztály | E |
| Éves energiafogyasztás (kWh/év) | 230 |
| Napi energiafogyasztás (kW/nap) | 0.63 |
| Napi energiafogyasztás 32°C esetén (kW/nap) | 0.893 |
| Zajszint (dBA) | 38 dBA |
| Klímaosztály | SN–ST |
| Tápfeszültség | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Zajkibocsátási osztály | C |
| A megfelelő működéshez szükséges maximális környezeti hőmérséklet (°C) | 38°C |
| Napi energiafogyasztás 16°C esetén (kW/nap) | 0.367 |
| Tárolási idő áramkimaradáskor (óra) | 15 |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 205 L |
| Fagyasztott élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma (l) | 95 L |
Méret és súly |
|
| Magasság | 185.1 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 59.2 cm |
| Súly | 59.5 kg |
| Magasság csomagolva | 189 cm |
| Szélesség csomagolva | 64.2 cm |
| Mélység csomagolva | 68 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 62.7 kg |
Biztonság |
|
| A megfelelő működéshez szükséges minimális környezeti hőmérséklet (°C) | 10°C |
Beko RCSA330K40WN termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko RCSA330K40WN termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko RCSA330K40WN alulfagyasztós hűtőszekrény
Alacsony készlet (2 db)
Kosárba
Beko RCSA330K40WN alulfagyasztós hűtőszekrény

129 900 Ft
Kosárba
string(4) "3060"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















