








✖









Beko B5RDNE504LDXB felülfagyasztós hűtőszekrény
Utolsó darab
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 70 cm
Szín: Szürke
Magasság: 187 cm
Energiaosztály: E
Súly: 85 kg
A készlet erejéig érvényes ár!
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
B5RDNE504LDXBtermékhez
B5RDNE504LDXBtermékhez
Beko B5RDNE504LDXB felülfagyasztós hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Felülfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | B5RDNE504LDXB |
| Típus | Felülfagyasztós hűtők |
| Teljes név | Beko B5RDNE504LDXB felülfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 70 cm |
| Szín | Szürke |
| No frost | Igen |
| Magasság | 187 cm |
| Energiaosztály | E |
| Súly | 85 kg |
| Termék jellemzők | |
Megvédi a gyümölcsöket és zöldségeket a romlástól |
|
| A HarvestFresh™ rekesz 3 különböző színű fény és a sötétség váltakozásával szimulálja a napfény 24 órás ciklusát. Fenntartja a gyümölcsök és zöldségek természetes folyamatait, így azok tovább vitamindúsak és ízgazdagok maradnak, mintha csak a sötétben zárva tartanák őket. Ennek köszönhetően a gyümölcsök és zöldségek nem romlanak meg olyan gyorsan, frissességük tovább kitart, így elfelejtheti a gyakori vásárlást. | |
Kíméletes hűtés jegesegés és kiszáradás nélkül |
|
| A különálló NeoFrost™ hűtési rendszer biztosítja a jegesedés mentes hűtést és az élelmiszerek tartósítását anélkül, hogy a szagok keverednének a hűtőszekrény és a fagyasztó között. Az AeroFlow™ technológia gyengéd légkeringtetésével kombinálva, amely biztosítja a levegő hőmérsékletének egyenletes eloszlását a hűtőtérben, hosszabb ideig frissen tartja az élelmiszereket, anélkül, hogy azok kiszáradnának és segít az ízek és a tápanyagok megőrzésében is. Ráadásul a hűtő hátsó falán nem képződnek vízcseppek a fagyasztóban pedig nem képződik jég így azt nem kell leolvasztania. | |
Akár 3–szor hosszabban tartó frissesség |
|
| A friss élelmiszerei nem romlanak meg többé. A pontos hőmérséklet és nedvességtartalom szabályozásnak köszönhetően a zöldségtartó rekeszben minimális a kondenzáció. A gyümölcsök és a zöldségek így akár 3–szor hosszabb ideig frissen tarthatók, így mindig lesz egészséges alapanyag, amikor csak szüksége van rá. | |
Figyelmeztet, ha nyitva maradt a hűtőszekrény ajtaja |
|
| Abban az esetben, ha a hűtőszekrény ajtaja véletlenül hosszabb ideig nyitva marad, egy hangjelzés hallható egészen addig, amíg be nem csukódik. Megakadályozva így a hűtőszekrény hőmérsékletének növekedését és ez által a fogyasztás növekedését is. | |
Fő jellemzők |
|
| Szerelvény típusa | Szabadonálló |
| Termék típusa | Felülfagyasztós |
| Magasság | 186.5 cm |
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 74.6 cm |
| Energiaosztály | E |
| ProSmart™ inverteres kompresszor | Nem |
| Hűtőrendszer típusa | No–frost |
| EverFresh+® | |
| Fagyasztó helyzete | Felülfagyasztós |
| Vízadagoló típusa | Vízadagoló kézzel tölthető SlimTank™ tartállyal |
| Kijelző típusa | LED |
| Szín | Acélszürke |
| Zajkibocsátási osztály | C |
| Termék sorozat | bPRO 500 |
Bruttó és nettó térfogat |
|
| Teljes bruttó térfogat | 506 |
| Teljes nettó térfogat (l) | 477 L |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 354 L |
| Fagyasztott élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma (l) | 123 L |
Technológiák |
|
| ProSmart™ inverteres kompresszor | Nem |
| Vakáció üzemmód | |
Hűtőszekrény jellemzői |
|
| EverFresh+® | |
| Hűtőszekrény polctípusa | Üveg |
| Vízadagoló típusa | Vízadagoló kézzel tölthető SlimTank™ tartállyal |
| CoolRoom® | |
| Frissen tartó rekeszek száma | 1 |
| Tojástálca kapacitása | 6 |
Fagyasztó jellemzői |
|
| Gyorsfagyasztás | |
| Jégkészítő típusa | klasszikus jégkocka készítő Jégtartó doboz |
| Napi jégkészítési kapacitás (kg/nap) | 1 kg |
| Napi fagyasztási kapacitás (kg/nap) | 5.6 kg |
Kivitel |
|
| Vízadagoló típusa | Vízadagoló kézzel tölthető SlimTank™ tartállyal |
| Megfordítható ajtó | |
| LED Illumination® | Bright LED on Ceiling |
| Fagyasztó helyzete | Felülfagyasztós |
| Kijelző helyzete | Elektronikus kijelző az ajtón |
| Kijelző típusa | LED |
| Vezérlők típusa | Elektronikus |
| Szerelvény típusa | Szabadonálló |
| Ajtófogantyú típusa | Integrált |
| Szín | Acélszürke |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Energiaosztály | E |
| Éves energiafogyasztás (kWh/év) | 274.2 |
| Napi energiafogyasztás (kW/nap) | 0.74 |
| Napi energiafogyasztás 32°C esetén (kW/nap) | 1.041 |
| Zajszint (dBA) | 38 dBA |
| Klímaosztály | SN–T |
| Tápfeszültség | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Zajkibocsátási osztály | C |
| A megfelelő működéshez szükséges maximális környezeti hőmérséklet (°C) | 43°C |
| Napi energiafogyasztás 16°C esetén (kW/nap) | 0.438 |
| Tárolási idő áramkimaradáskor (óra) | 15 |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 354 L |
| Fagyasztott élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma (l) | 123 L |
| Napi fagyasztási kapacitás (kg/nap) | 5.6 kg |
Méret és súly |
|
| Magasság | 186.5 cm |
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 74.6 cm |
| Súly | 84.9 kg |
| Magasság csomagolva | 194.4 cm |
| Szélesség csomagolva | 76.6 cm |
| Mélység csomagolva | 84.3 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 92 kg |
Biztonság |
|
| A megfelelő működéshez szükséges minimális környezeti hőmérséklet (°C) | 10°C |
| Nyitott ajtóra való figyelmeztetés | |
Beko B5RDNE504LDXB termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko B5RDNE504LDXB termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko B5RDNE504LDXB felülfagyasztós hűtőszekrény
Utolsó darab
Kosárba
Beko B5RDNE504LDXB felülfagyasztós hűtőszekrény

256 900 Ft
Kosárba
string(4) "3063"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek












Szállítás
Fizetés




















