


✖



Beko RDSA280K40SN felülfagyasztós hűtőszekrény





5 pont 1 vásárlótól
Utolsó darab
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Vásárlói vélemény:
A hűtő tökéletes. Valóban 4 polc van benne (a zöldségtároló tetejét is beleértve), jókora távolság van közöttük, úgyhogy minden kényelmesen elfér. Abszolút halkan működik. Van rajta egy ujjlenyomat védő réteg is, ami szintén nagyon hasznos.
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
RDSA280K40SNtermékhez
RDSA280K40SNtermékhez
Beko RDSA280K40SN felülfagyasztós hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Felülfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | RDSA280K40SN |
| Típus | Felülfagyasztós hűtők |
| Teljes név | Beko RDSA280K40SN felülfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 54 cm |
| Szín | Ezüst |
| No frost | Nem |
| Magasság | 161 cm |
| Energiaosztály | E |
| Súly | 46 kg |
| Termék jellemzők | |
Minimális jegesedés |
|
| A statikus hűtőszekrényekben a jégképződés miatt az élelmiszer összeragad, a készülék pedig több áramot fogyaszt. A MinFrost® speciális párologtató rendszerének köszönhetően a hűtőszekrény jegesedése rendkívüli mértékben csökken. Ez azt jelenti, hogy a fagyasztott élelmiszer jobban és kevesebb energiával eltartható, ugyanakkor ritkábban kell a készüléket kiolvasztani. | |
A konyha elrendezéséhez állítható ajtónyitási irány |
|
| A Beko hűtőszekrényeknél a pántok egyszerű megfordításával bármikor megcserélheti az ajtók nyitási irányát. Így a hűtőszekrényt a konyha kialakításához igazíthatja. | |
Gazdaságos LED megvilágítás |
|
| A hagyományos izzókkal ellentétben a LED–es világítás világosabb, alacsonyabb az energiafogyasztása, mivel nem melegszik fel. | |
Rendkívül tartós üvegpolcok |
|
| Nem kell aggódnia amiatt, hogy beteheti–e hatalmas és nehéz edényét a biztonsági üveggel rendelkező hűtőszekrénybe. A biztonsági üveg polcok hőkezelt üvegből készültek és 25 kg a teherbírásuk. Nem repednek és sokkal jobban ellenállnak a karcolódásnak, mint a kezeletlen üvegek, így gond nélkül rátehet nehéz dolgokat is. | |
Fő jellemzők |
|
| Szerelvény típusa | Szabadonálló |
| Termék típusa | Felülfagyasztós |
| Magasság | 160.6 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 57.4 cm |
| Energiaosztály | E |
| ProSmart™ inverteres kompresszor | Nem |
| Hűtőrendszer típusa | Statikus |
| Fagyasztó helyzete | Felülfagyasztós |
| Szín | Ezüst |
| Zajkibocsátási osztály | C |
Bruttó és nettó térfogat |
|
| Teljes bruttó térfogat | 280 l |
| Teljes nettó térfogat (l) | 250 L |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 204 L |
| Fagyasztott élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma (l) | 46 L |
Technológiák |
|
| ProSmart™ inverteres kompresszor | Nem |
Hűtőszekrény jellemzői |
|
| Hűtőszekrény polctípusa | Üveg |
| Frissen tartó rekeszek száma | 1 |
| Tojástálca kapacitása | 6 |
Fagyasztó jellemzői |
|
| Jégkészítő típusa | klasszikus jégkocka készítő Jégtartó doboz |
| Napi jégkészítési kapacitás (kg/nap) | 1 kg |
| Napi fagyasztási kapacitás (kg/nap) | 2.1 kg |
Kivitel |
|
| Megfordítható ajtó | |
| LED Illumination® | |
| Fagyasztó helyzete | Felülfagyasztós |
| Vezérlők típusa | Mechanikus |
| Szerelvény típusa | Szabadonálló |
| Ajtófogantyú típusa | Flush |
| Szín | Ezüst |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Energiaosztály | E |
| Éves energiafogyasztás (kWh/év) | 183 |
| Napi energiafogyasztás (kW/nap) | 0.501 |
| Napi energiafogyasztás 32°C esetén (kW/nap) | 0.706 |
| Zajszint (dBA) | 37 dBA |
| Klímaosztály | SN–ST |
| Tápfeszültség | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Zajkibocsátási osztály | C |
| A megfelelő működéshez szükséges maximális környezeti hőmérséklet (°C) | 38°C |
| Napi energiafogyasztás 16°C esetén (kW/nap) | 0.296 |
| Tárolási idő áramkimaradáskor (óra) | 13 |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 204 L |
| Fagyasztott élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma (l) | 46 L |
| Napi fagyasztási kapacitás (kg/nap) | 2.1 kg |
Méret és súly |
|
| Magasság | 160.6 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 57.4 cm |
| Súly | 46.5 kg |
| Magasság csomagolva | 166.3 cm |
| Szélesség csomagolva | 57.5 cm |
| Mélység csomagolva | 60 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 50.8 kg |
Biztonság |
|
| A megfelelő működéshez szükséges minimális környezeti hőmérséklet (°C) | 10°C |
Vélemények:
Anonim 2026-04-26




5/5A hűtő tökéletes. Valóban 4 polc van benne (a zöldségtároló tetejét is beleértve), jókora távolság van közöttük, úgyhogy minden kényelmesen elfér. Abszolút halkan működik. Van rajta egy ujjlenyomat védő réteg is, ami szintén nagyon hasznos.
Helytelen vélemény jelentése!Beko RDSA280K40SN termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko RDSA280K40SN termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko RDSA280K40SN felülfagyasztós hűtőszekrény
Utolsó darab
Kosárba
Beko RDSA280K40SN felülfagyasztós hűtőszekrény

119 900 Ft
Kosárba
string(4) "3063"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















