





✖






Beko BBIE12300XD beépíthető önálló sütő





4.3 pont 3 vásárlótól
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Vásárlói vélemény:
Ár érték arányban megfelelő, teszi a dolgát.
Szép dizájn, könnyen kezelhető.
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BBIE12300XDtermékhez
BBIE12300XDtermékhez
Beko BBIE12300XD beépíthető önálló sütő leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető önálló sütő |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BBIE12300XD |
| Típus | Beépíthető sütők |
| Teljes név | Beko BBIE12300XD beépíthető önálló sütő |
| Öntisztítás | Nincs |
| Kihúzható sütősín | Nem |
| Energiaosztály | A |
| Szín | Nemesacél |
| Súly | 29 kg |
| Űrtartalom | 72 l |
| Termék jellemzők | |
Oven parts made of recycled fishing nets |
|
| In Beko, we make an effort to reduce the amount of plastic waste in the sea. RecycledNet are oven parts made from recycled fishing nets and plastic from the industry. The result is good quality and resistant oven parts and less plastic waste that pollutes marine life. | |
Perfect hot air distribution |
|
| Bake perfect cupcakes, roast a delicious Sunday dinner or use the grill to make a hearty but healthy breakfast. Aeroperfect™ technology provides uniform hot air distribution throughout the oven and minimises temperature fluctuation, ensuring even and precise cooking every time. | |
Tisztán látható, mi zajlik odabent |
|
| Szeretné megnézni, hogy hol tart a sütés, de nem szeretné kinyitni a sütő ajtaját, hogy kiszökjön a hő? A halogén világítás jóvoltából mindent lát a sütőtérben, így szorosan zárt sütőajtó mellett is figyelheti kulináris alkotását. | |
Erős ajtó a nehéz edények és ételek megtartásához |
|
| A forró, nehéz edényeket és tepsiket nehéz néha kivenni a sütőből. A masszív ajtó az akár 22,5 kg–os edényt is elbírja. Ez 20%–kal több a normál sütőajtók teherbírásánál, így a tűzforró edényt a nyitott ajtóra teheti, amíg erőt gyűjt a megemeléséhez. | |
Fő jellemzők |
|
| Termék típusa | 60 cm |
| Magasság | 59.5 cm |
| Szélesség | 59.4 cm |
| Mélység | 56.7 cm |
| Kijelző típusa | Érintős LED kijelző |
| Fő sütőtér energiahatékonysági osztálya | A |
| Gőzzel történő tisztítás | SteamShine® |
| Fő sütőtér sütőjének típusa | Ventilátorral rásegített |
| Ajtónyitás típusa | Lefelé nyíló |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Height – Unpacked (in.)(y) | 23.425198 |
| Width – Unpacked (in.)(x) | 23.385826 |
| Depth – Unpacked (in.)(z) | 22.322834 |
| Funkciók száma | 6 |
| Fő sütőtér űrtartalma | 72 L |
Fő sütőtér jellemzői |
|
| Fő sütőtér sütőjének típusa | Ventilátorral rásegített |
| Funkciók száma | 6 |
| Ventilátorral rásegített | |
| Hagyományos sütés | |
| Elektromos grillsütő | |
| Félgrill ventilátorral | |
| Rásegítés | |
| Alsó fűtés | |
| Grill típusa | Elektromos grillsütő |
Standard tartozékok |
|
| Normál tálcák száma | 1 |
| Normál rácsos tartók száma | 1 |
Tisztítás |
|
| Gőzzel történő tisztítás | SteamShine® |
| Eltávolítható ajtóüveg | |
Technológiák |
|
| Grill típusa | Elektromos grillsütő |
| Hűtőventilátor | |
Kivitel |
|
| Megvilágítás típusa | Halogén világítás |
| Kijelző típusa | Érintős LED kijelző |
| Eltávolítható ajtóüveg | |
| Sütőterek száma | 1 |
| Polcszintek száma | 5 szintes oldalsó tartók |
| Felső sütőtér polcszintjeinek száma | 2 szint |
| Sütőtér színe | Fekete zománc |
| Ajtónyitás típusa | Lefelé nyíló |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Main Cavity – Front Door Color | Inox |
Biztonság |
|
| Gyermekzár | |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Fő sütőtér űrtartalma | 72 L |
| Fő sütőtér energiahatékonysági osztálya | A |
| Fő sütőtér hőforrása | Elektromos |
| Elektromos összteljesítmény | 2400 W |
| Tápfeszültség | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Energy Efficiency Index (Main Cavity)– (EP) | 95.3 % |
| Energy Consumption Main Cavity(conventional) (kWh) (2) (EP) | 0.88 kWh |
| Energy Consumption Main Cavity (forced air convection) (kWh)– (EP) | 0.81 kWh |
| Sütőterek száma | 1 |
Méret és súly |
|
| Magasság | 59.5 cm |
| Szélesség | 59.4 cm |
| Mélység | 56.7 cm |
| Súly | 29 kg |
| Magasság csomagolva | 65.5 cm |
| Szélesség csomagolva | 66 cm |
| Mélység csomagolva | 66 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 31.5 kg |
| Beszerelési méretek – Szekrény (szé x mé x ma) (mm) | 560×550×590 |
| Beszerelési méretek (szé x mé x ma) (mm) | 560×550×600 |
| Height – Unpacked (in.)(y) | 23.425198 |
| Width – Unpacked (in.)(x) | 23.385826 |
| Depth – Unpacked (in.)(z) | 22.322834 |
| Weight – Unpacked (lb.) | 63.934055 |
| Height – Packed (in.)(y) | 25.787401 |
| Width – Packed (in.)(x) | 25.984251 |
| Depth – Packed (in.)(z) | 25.984251 |
| Weight – Packed (lb.) | 69.44561 |
Vélemények:
Zoli 2025-06-23




4/5Ár érték arányban megfelelő, teszi a dolgát.
Szép dizájn, könnyen kezelhető.
Helytelen vélemény jelentése!Anonim 2025-06-23




4/5Ár érték arányban megfelelő.
Szép dizájn, könnyű kezelhetőség.
Helytelen vélemény jelentése!Beko BBIE12300XD termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BBIE12300XD termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BBIE12300XD beépíthető önálló sütő
Rendelésre
Kosárba
Beko BBIE12300XD beépíthető önálló sütő

94 900 Ft
Kosárba
string(4) "3106"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek







Használati

Szállítás
Fizetés




















