




✖





Beko BBIS13300XMSE beépíthető önálló sütő
Utolsó darab
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Öntisztítás: Katalitikus
Energiaosztály: A+
Szín: Nemesacél
Súly: 32 kg
Űrtartalom: 72 l
A készlet erejéig érvényes ár!
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BBIS13300XMSEtermékhez
BBIS13300XMSEtermékhez
Beko BBIS13300XMSE beépíthető önálló sütő leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető önálló sütő |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BBIS13300XMSE |
| Típus | Beépíthető sütők |
| Teljes név | Beko BBIS13300XMSE beépíthető önálló sütő |
| Öntisztítás | Katalitikus |
| Kihúzható sütősín | Igen |
| Energiaosztály | A+ |
| Szín | Nemesacél |
| Súly | 32 kg |
| Űrtartalom | 72 l |
| Termék jellemzők | |
Tisztán látható, mi zajlik odabent |
|
| Szeretné megnézni, hogy hol tart a sütés, de nem szeretné kinyitni a sütő ajtaját, hogy kiszökjön a hő? A halogén világítás jóvoltából mindent lát a sütőtérben, így szorosan zárt sütőajtó mellett is figyelheti kulináris alkotását. | |
Simán és csendesen csukódó sütőajtó |
|
| Senki nem szereti a felcsapódó sütőajtó csikorgó, hangos zaját, de nehéz azt nyitva tartani, amikor tele az ember keze. A SoftClose® sütőajtók különleges csuklópántjai jóvoltából az ajtó simán és csendesen csukódik be. Így már nem kell aggódnia a zaj miatt, inkább azért, hogy az étel időben az asztalra kerüljön! | |
Erős ajtó a nehéz edények és ételek megtartásához |
|
| A forró, nehéz edényeket és tepsiket nehéz néha kivenni a sütőből. A masszív ajtó az akár 22,5 kg–os edényt is elbírja. Ez 20%–kal több a normál sütőajtók teherbírásánál, így a tűzforró edényt a nyitott ajtóra teheti, amíg erőt gyűjt a megemeléséhez. | |
Biztonságos és könnyen kihúzható tálca |
|
| Ha küzdelmesnek találja a nehéz edények kivételét a sütőből, a teleszkópos sütősínek megkönnyíthetik az életét. A csúszkarendszer jóvoltából a polc teljesen kihúzható (vagy a részleges teleszkópos változatnál 2/3–áig) a sütőből úgy, hogy rajta van az edény. Egyben rugalmas használatot is lehetővé tesz, a sütőtérben ugyanis bármelyik szinten elhelyezheti. | |
Fő jellemzők |
|
| Termék típusa | 60 cm |
| Magasság | 59.5 cm |
| Szélesség | 59.4 cm |
| Mélység | 56.7 cm |
| Kijelző típusa | Érintős LED kijelző |
| Fő sütőtér energiahatékonysági osztálya | A+ |
| Gőzzel történő tisztítás | SteamShine® |
| Fő sütőtér sütőjének típusa | Többfunkciós |
| Gőzzel rásegített sütés | |
| Ajtónyitás típusa | Lefelé nyíló |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Height – Unpacked (in.)(y) | 23.425198 |
| Width – Unpacked (in.)(x) | 23.385826 |
| Depth – Unpacked (in.)(z) | 22.322834 |
| Funkciók száma | 9 |
| Fő sütőtér űrtartalma | 72 L |
Fő sütőtér jellemzői |
|
| Fő sütőtér sütőjének típusa | Többfunkciós |
| Funkciók száma | 9 |
| Leolvasztás | |
| Hagyományos sütés | |
| Pizzasütés | |
| Többdimenziós sütés | |
| Elektromos grillsütő | |
| Ventilátoros fűtés | |
| Alsó fűtés ventilátorral | |
| Eco ventilátoros fűtés | |
| Gőzzel rásegített sütés | |
| Gőzzel történő tisztítás | |
| Grill típusa | Elektromos grillsütő |
Standard tartozékok |
|
| Teleszkópos polc típusa | Egyszintes teleszkópos polc |
| Normál tálcák száma | 1 |
| Mélytálcák száma | 1 |
| Normál rácsos tartók száma | 1 |
Tisztítás |
|
| Gőzzel történő tisztítás | SteamShine® |
| Katalitikus hátfal | |
| Katalitikus oldalsó falak | |
| Eltávolítható ajtóüveg | |
Technológiák |
|
| SteamAid™ | |
| Grill típusa | Elektromos grillsütő |
| Hűtőventilátor | |
Kivitel |
|
| Megvilágítás típusa | Halogén világítás |
| SoftClose® ajtó | |
| Kijelző típusa | Érintős LED kijelző |
| Eltávolítható ajtóüveg | |
| Sütőterek száma | 1 |
| Teleszkópos polc típusa | Egyszintes teleszkópos polc |
| Polcszintek száma | 5 szintes oldalsó tartók |
| Felső sütőtér polcszintjeinek száma | 2 szint |
| Sütőtér színe | Triton kék |
| Ajtónyitás típusa | Lefelé nyíló |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Main Cavity – Front Door Color | Inox |
Biztonság |
|
| Gyermekzár | |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Fő sütőtér űrtartalma | 72 L |
| Fő sütőtér energiahatékonysági osztálya | A+ |
| Fő sütőtér hőforrása | Elektromos |
| Elektromos összteljesítmény | 3 W |
| Tápfeszültség | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Energy Efficiency Index (Main Cavity)– (EP) | 81.2 % |
| Energy Consumption Main Cavity(conventional) (kWh) (2) (EP) | 0.88 kWh |
| Energy Consumption Main Cavity (forced air convection) (kWh)– (EP) | 0.69 kWh |
| Sütőterek száma | 1 |
Méret és súly |
|
| Magasság | 59.5 cm |
| Szélesség | 59.4 cm |
| Mélység | 56.7 cm |
| Súly | 31.84 kg |
| Magasság csomagolva | 65.5 cm |
| Szélesség csomagolva | 66 cm |
| Mélység csomagolva | 66 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 34.1 kg |
| Beszerelési méretek – Szekrény (szé x mé x ma) (mm) | 560×550×590 |
| Beszerelési méretek (szé x mé x ma) (mm) | 560×550×600 |
| Height – Unpacked (in.)(y) | 23.425198 |
| Width – Unpacked (in.)(x) | 23.385826 |
| Depth – Unpacked (in.)(z) | 22.322834 |
| Weight – Unpacked (lb.) | 70.19518 |
| Height – Packed (in.)(y) | 25.787401 |
| Width – Packed (in.)(x) | 25.984251 |
| Depth – Packed (in.)(z) | 25.984251 |
| Weight – Packed (lb.) | 75.17763 |
Beko BBIS13300XMSE termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BBIS13300XMSE termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BBIS13300XMSE beépíthető önálló sütő
Utolsó darab
Kosárba
Beko BBIS13300XMSE beépíthető önálló sütő

124 900 Ft
Kosárba
string(4) "3106"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






Használati

Szállítás
Fizetés




















