




✖





Beko BBIS17300BCS beépíthető önálló sütő
Raktáron (3 db)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Öntisztítás: Katalitikus
Energiaosztály: A
Szín: Fekete
Súly: 30 kg
Űrtartalom: 72 l
A készlet erejéig érvényes ár!
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BBIS17300BCStermékhez
BBIS17300BCStermékhez
Beko BBIS17300BCS beépíthető önálló sütő leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető önálló sütő |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BBIS17300BCS |
| Típus | Beépíthető sütők |
| Teljes név | Beko BBIS17300BCS beépíthető önálló sütő |
| Öntisztítás | Katalitikus |
| Kihúzható sütősín | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Szín | Fekete |
| Súly | 30 kg |
| Űrtartalom | 72 l |
| Termék jellemzők | |
Biztonságos ajtó hőmérséklet |
|
| A három rétegű ajtóüveg jobb hőszigetelést biztosít a sütő belsejében, és egyúttal gondoskodik a sütőajtó külső rétegének biztonságos hőmérsékletéről. | |
Innovatív sütési módszer a tökéletes eredmény érdekében |
|
| Az AeroPerfect™ egy speciális ventilátor és egy módosított sütőtér kombinációja, amely egyenletes sütést biztosít. Hőmérséklet–különbség nélkül osztódik szét a hő az étel minden oldalára, így az étel a sütőben mindenhol egyenletesen sül meg. Az eredmény: a süti nem repedezik meg, az étel minden oldala egyenletesen átsül anélkül, hogy forgatni kellene a tepsit és ráadásul tökéletesen is néz ki és tökéletes az íze. Ráadásul a sütő hatékonyabb, így energiatakarékos is. | |
Törődünk a természettel! |
|
| Évente több mint 300 000 tengeri állat pusztul el az óceánokban az eldobott hulladék hatásaként. Hogy hozzájáruljunk ennek a számnak a csökkenéséhez, az újrahasznosított anyagokból történő gyártásra összpontosítottunk. Így a Beko sütők kínálatában olyan alkatrészeket, például ajtóalkatrészeket és kijelzőket talál, amelyek halászhálók és ipari hulladékok újrahasznosításával készültek. Így 2019–ben és 2020–ban már 71 tonna hulladékot sikerült újrahasznosítanunk, hozzájárulva ezzel a környezeti szempontból fenntartható fejlődéshez. | |
A tepsik biztonságos kihúzása érdekében |
|
| A teleszkópos hosszabító sín segít a tepsik biztonságos és könnyebb kihúzásában nagyobb erő kifejtése nélkül. | |
Fő jellemzők |
|
| Termék típusa | 60 cm |
| Magasság | 59.5 cm |
| Szélesség | 59.4 cm |
| Mélység | 56.7 cm |
| Kijelző típusa | Érintős LED kijelző |
| Fő sütőtér energiahatékonysági osztálya | A |
| Fő sütőtér sütőjének típusa | Többfunkciós |
| Ajtónyitás típusa | Lefelé nyíló |
| Szín | Fekete |
| Funkciók száma | 12 |
| Fő sütőtér űrtartalma | 72 L |
Fő sütőtér jellemzői |
|
| Fő sütőtér sütőjének típusa | Többfunkciós |
| Funkciók száma | 12 |
| Leolvasztás | |
| Ventilátorral rásegített | |
| Hagyományos sütés | |
| Pizzasütés | |
| Többdimenziós sütés | |
| Elektromos grillsütő | |
| Ventilátoros fűtés | |
| Félgrill ventilátorral | |
| Melegen tartás | |
| Rásegítés | |
| Alsó fűtés | |
Standard tartozékok |
|
| Teleszkópos polc típusa | Egyszintes teleszkópos polc |
| Normál tálcák száma | 1 |
| Mélytálcák száma | 1 |
| Normál rácsos tartók száma | 1 |
Tisztítás |
|
| Katalitikus hátfal | |
Technológiák |
|
| Grill típusa | Elektromos grillsütő |
| Hűtőventilátor | |
Kivitel |
|
| Megvilágítás típusa | Halogén világítás |
| SoftClose® ajtó | |
| Kijelző típusa | Érintős LED kijelző |
| Eltávolítható ajtóüveg | |
| Sütőterek száma | 1 |
| Teleszkópos polc típusa | Egyszintes teleszkópos polc |
| Polcszintek száma | 5 szintes oldalsó tartók |
| Felső sütőtér polcszintjeinek száma | 2 szint |
| Sütőtér színe | Triton kék |
| Ajtónyitás típusa | Lefelé nyíló |
| Szín | Fekete |
Biztonság |
|
| Gyermekzár | |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Fő sütőtér űrtartalma | 72 L |
| Fő sütőtér energiahatékonysági osztálya | A |
| Fő sütőtér hőforrása | Elektromos |
| Elektromos összteljesítmény | 3300 W |
| Tápfeszültség | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
Méret és súly |
|
| Magasság | 59.5 cm |
| Szélesség | 59.4 cm |
| Mélység | 56.7 cm |
| Súly | 29.55 kg |
| Magasság csomagolva | 65.5 cm |
| Szélesség csomagolva | 66 cm |
| Mélység csomagolva | 66 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 32.08 kg |
| Beszerelési méretek – Szekrény (szé x mé x ma) (mm) | 560×550×590 |
| Beszerelési méretek (szé x mé x ma) (mm) | 560×550×600 |
Beko BBIS17300BCS termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BBIS17300BCS termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BBIS17300BCS beépíthető önálló sütő
Raktáron (3 db)
Kosárba
Beko BBIS17300BCS beépíthető önálló sütő

107 900 Ft
Kosárba
string(4) "3106"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






Használati

Szállítás
Fizetés




















