






✖







Candy CCVB 60D/1 beépíthető borhűtő
Utolsó darab
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 60 cm
Magasság: 81 cm
Energiaosztály: G
Súly: 49 kg
A készlet erejéig érvényes ár!
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
CCVB 60D/1termékhez
CCVB 60D/1termékhez
Candy CCVB 60D/1 beépíthető borhűtő leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető borhűtő |
| Márka | Candy |
| Cikkszám | CCVB 60D/1 |
| Típus | Beépíthető borhűtők |
| Teljes név | Candy CCVB 60D/1 beépíthető borhűtő |
| Szélesség | 60 cm |
| No frost | Nem |
| Magasság | 81 cm |
| Energiaosztály | G |
| Súly | 49 kg |
| Termék jellemzők | |
DiVino |
|
| A Candy bemutatja a DiVino termékcsaládot, a 7–46 palackos borhűtőket, amely ötvözi a stílust a praktikummal. Kísérje ételeit mindig alkalomhoz és ételhez illő borral, és jó társaságában fogyasszon el egy pohárral családjával és barátaival. A DiVino borhűtők 50 és 80% közötti páratartalmat biztosítanak, és garantálják, hogy borát mindig a megfelelő hőmérsékleten tárolják, akárcsak egy igazi borospincében. | |
hOn APPLIKÁCIÓ A VIVINO–VAL |
|
| A hOn a VIVINO–val, a világ legnépszerűbb bor applikációjával együttműködve kifejlesztett új okos alkalmazás lehetővé teszi, hogy extra tartalmat tölthess le a borok mellé. A „SNAP MY WINE” funkcióval beolvashatod a bor címkéjét. Ezután az applikáció felismeri a címkét és automatikusan hozzáadja az információkat, például a borászat nevével, a szőlő fajtájával és az előállítás évével. Palack beolvasásával felfedezheted az egyes borok Vivino felhasználói értékelését is. Ezenkívül a hOn App segít felfedezni a legjobb borok és ételek párosítására vonatkozó javaslatokat, illetve tippeket és trükköket is tartalmaz a legkönnyebb borkezeléshez. | |
Spórolj energiát és pénzt |
|
| Ez a borhűtő G osztályú, megfelel az Új Energiaosztálynak | |
TÖKÉLETES POZÍCIÓ |
|
| A palackok helyes pozíciója a polcokon garantálja a bor tárolásának tökéletes módját, mivel a ferde elhelyezésnek köszönhetően a parafa dugó mindig nedves, megakadályozva a kiszáradást és a bor minőségének romlását. | |
MINIMÁLIS REZGÉS ÉS ZAJSZINT |
|
| A kiváló minőségű kompresszornak köszönhetően a rezgések minimalizálva vannak, és az alacsony zajszinttel együtt garantálják a tökéletes tárolási körülményeket. | |
FA POLCOK |
|
| A belső fa polcok a funkcionális dizájnt szolgálják és biztosítják, hogy a borosüvegek a megfelelő helyzetben legyenek tárolva, csökkentve a rezgést. | |
LED VILÁGÍTÁS |
|
| A LED izzók kiváló láthatóságot biztosítanak az összes polcon, hosszabb az élettartamuk és 15–ször kevesebb áramot fogyasztanak, mint a szokásos izzók. | |
ÁLLÍTHATÓ MAGASSÁGÚ LÁBAK |
|
| Az állítható magasságú lábaknak köszönhetően a borhűtő magasságát igényeidnek megfelelően állíthatod be. | |
DIGITÁLIS HŐMÉRSÉKLET–BEÁLLÍTÁS |
|
| Az állandó hőmérséklet biztosítása a bor tökéletes tárolásának titka. A digitális kijelző lehetővé teszi, hogy mindig a pontos kívánt hőmérsékletet állíthassa be. | |
FŐ JELLEMZŐK |
|
| EAN kód | 8059019017020 |
| Termékkód | 34901209 |
| Modellnév | CCVB 60D/1 |
| Beépíthetőség | Beépíthető |
| Palack kapacitás | 38 |
TECHNIKAI JELLEMZŐK |
|
| Kapcsolódás | Extra tartalom |
| Vezérlés | Digitális |
| Világítás | LED |
| Technológia | Ventilátor |
| Applikáció | hOn |
| Áramfelvétel (A) | 0.7 |
| Frekvencia (Hz) | 50 |
| Feszültség (V) | 220–240 |
PROGRAMOK ÉS FUNKCIÓK |
|
| Hőmérsékleti zónák száma | 2 |
| Hibajelzés | Nincs |
KÜLSŐ JELLEMZŐK |
|
| Üveg típusa | Átlátszó |
| Fogantyú anyaga | Inox |
| Panel anyaga | Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Ajtó nyílási iránya | Jobbra |
| Polcok anyaga | Fa |
| Polcok száma | 6 + 6 |
TELJESÍTMÉNY |
|
| N | Igen |
| ST | Igen |
| Energiaosztály | G |
| Éves energiafelhasználás (kWh) | 142 |
| Zajkibocsátási osztály | C |
| Zajszint dB(A) | 39 |
MÉRETEK |
|
| Magasság (mm) | 813 |
| Szélesség (mm) | 595 |
| Mélység (mm) | 562 |
| Csomagolási magasság (mm) | 870 |
| Csomagolási szélesség (mm) | 655 |
| Csomagolási mélység (mm) | 665 |
| Bruttó súly (kg) | 53,35 |
| Nettó súly (kg) | 48,84 |
Candy CCVB 60D/1 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Candy CCVB 60D/1 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Candy CCVB 60D/1 beépíthető borhűtő
Utolsó darab
Kosárba
Candy CCVB 60D/1 beépíthető borhűtő

279 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Airmec
kürtőbe építhető páraelszívó
BASIC 70 PLUS

Szélesség: 70 cm
Kivitel: Kürtőbe építhető
Motorok száma: 1
39 990 Ft
Rendelésre
Gorenje
beépíthető önálló sütő
BPSA6747A08WG

Súly: 29 kg
Szín: Fehér
Öntisztítás: Pirolitikus
Energiaosztály: A+
Űrtartalom: 77 l
184 900 Ft
Raktáron
string(4) "3209"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek










Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















