
















✖

















Candy CWC034 beépíthető borhűtő
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 48 cm
Magasság: 85 cm
Energiaosztály: A
Súly: 29 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
CWC034termékhez
CWC034termékhez
Candy CWC034 beépíthető borhűtő leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető borhűtő |
| Márka | Candy |
| Cikkszám | CWC034 |
| Típus | Beépíthető borhűtők |
| Teljes név | Candy CWC034 beépíthető borhűtő |
| Szélesség | 48 cm |
| No frost | Nem |
| Magasság | 85 cm |
| Energiaosztály | A |
| Súly | 29 kg |
| Termék jellemzők | |
DiVino |
|
| Fedezd fel a Candy DiVino borhűtőket! Élvezd az alkalomhoz illő ideális borokat a szeretteiddel. A DiVino tökéletes belső páratartalmat tart fenn, akár csak egy professzionális borospincében, így nedűidet mindig a megfelelő hőmérsékleten tárolja. | |
Csökkentsd az UV sugarak hatását |
|
| Az UV-sugarak káros hatásának csökkentése érdekében a Candy borhűtők speciális UV-álló üveggel vannak felszerelve. Ez a üveg szinte az összes káros UV sugárzást visszaveri, és megakadályozza a bor minőségének romlását. | |
Minimális rezgés és zajszint |
|
| A kiváló minőségű kompresszornak köszönhetően a rezgések minimalizálva vannak, és az alacsony zajszinttel együtt garantálják a tökéletes tárolási körülményeket. | |
FSC minősített bükkfa polcokkal jobb tartósítást biztosít |
|
| Az FSC által minősített bükkfa polcaink* ötvözik a dizájnt és az alkalmazkodóképességet, így biztosítják, hogy borospalackjaidat a tartósításhoz tökéletes pozícióban tárolják. *FSC tanúsítvány száma: SGSHK-COC-310381 | |
hOn APPLIKÁCIÓ A VIVINO-VAL |
|
| A hOn a VIVINO-val, a világ legnépszerűbb bor applikációjával együttműködve kifejlesztett új okos alkalmazás lehetővé teszi, hogy extra tartalmat tölthess le a borok mellé. A „SNAP MY WINE” funkcióval beolvashatod a bor címkéjét. Ezután az applikáció felismeri a címkét és automatikusan hozzáadja az információkat, például a borászat nevével, a szőlő fajtájával és az előállítás évével. Palack beolvasásával felfedezheted az egyes borok Vivino felhasználói értékelését is. Ezenkívül a hOn App segít felfedezni a legjobb borok és ételek párosítására vonatkozó javaslatokat, illetve tippeket és trükköket is tartalmaz a legkönnyebb borkezeléshez. | |
Távvezérlés a hOn app-al |
|
| A borhűtőben a hOn app-on keresztül egyszerűen beállíthatod a hőmérsékletet okosteefonodon keresztül, és speciális üzemmódok közül választhatsz a különböző borfajtákhoz. | |
LED világítás |
|
| A LED világítás biztosítja a belső polcok optimális láthatóságát. | |
Állítsd be a hőmérsékletet a belső elektronikus kijelzővel |
|
| Állítsd be és szabályozd a hőmérsékletet a borhűtő belső elektronikus vezérlésével! Lehetővé teszi a zökkenőmentes hőmérséklet-beállításokat, biztosítva a borok optimális körülmények között történő tárolását. | |
Őrizze meg a minőséget a páratartalom-szabályzóval |
|
| Az ideális páratartalom fenntartása elengedhetetlen a bor tartósításához. A cukorka borhűtők 50% és 80% közötti páratartalmat kínálnak, tökéletes környezetet biztosítva a borok tárolására és minőségük megőrzésére. | |
MEGFORDÍTHATÓ AJTÓNYITÁSI IRÁNY |
|
| Annak érdekében, hogy jobban illeszkedjen lakásba, a borhűtő ajtajának nyitási iránya megváltoztatható. | |
G ENERGIAOSZTÁLY |
|
| Az új energiacímke szerint ez a borhűtő a G energiaosztályba tartozik. | |
FŐ JELLEMZŐK |
|
| EAN kód | 8059019081496 |
| Termékkód | 34005570 |
| Modellnév | CWC034 |
| Beépíthetőség | Szabadon álló |
| Palack kapacitás | 34 |
TECHNIKAI JELLEMZŐK |
|
| Kapcsolódás | Távezzérlés és extra tartalom (WiFi) |
| IoT applikáció | hOn |
| Vezérlés | Digitális |
| Világítás | LED |
| Technológia | Statikus |
| Áramfelvétel (A) | 0.6 |
| Frekvencia (Hz) | 50 |
| Feszültség (V) | 220/240 |
PROGRAMOK ÉS FUNKCIÓK |
|
| Hőmérsékleti zónák száma | 1 |
| Hibajelzés | Nincs |
KÜLSŐ JELLEMZŐK |
|
| Szín | Fekete |
| Polcok anyaga | Fa |
| Polcok száma | 5 |
| Keret | Igen |
| Üveg típusa | Átlátszó |
| Fogantyú anyaga | Műanyag |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Ajtó nyílási iránya | Jobbra |
| Cover ajtó szerelési rendszer | Fixed-mounted with hinge hole |
TELJESÍTMÉNY |
|
| N | Igen |
| ST | Igen |
| Energiaosztály | G |
| Éves energiafelhasználás (kWh) | 140 |
| Zajkibocsátási osztály | C |
| Zajszint dB(A) | 37 |
MÉRETEK |
|
| Magasság (mm) | 850 |
| Szélesség (mm) | 475 |
| Mélység (mm) | 456 |
| Csomagolási magasság (mm) | 890 |
| Csomagolási szélesség (mm) | 515 |
| Csomagolási mélység (mm) | 491 |
| Bruttó súly (kg) | 31 |
| Nettó súly (kg) | 28,5 |
Candy CWC034 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Candy CWC034 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Candy CWC034 beépíthető borhűtő
Rendelésre
Kosárba
Candy CWC034 beépíthető borhűtő

89 900 Ft
Kosárba
string(4) "3209"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




















Használati
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















