















✖
















Candy CML5518EVWL beépíthető hűtőszekrény
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Magasság: 177 cm
Szélesség: 54 cm
Energiaosztály: A
Súly: 71 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
CML5518EVWLtermékhez
CML5518EVWLtermékhez
Candy CML5518EVWL beépíthető hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető hűtőszekrény |
| Márka | Candy |
| Cikkszám | CML5518EVWL |
| Típus | Hűtőszekrények |
| Teljes név | Candy CML5518EVWL beépíthető hűtőszekrény |
| Magasság | 177 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Energiaosztály | A |
| Súly | 71 kg |
| Termék jellemzők | |
UP Fridge 600 |
|
| Élvezd a könnyű és átlátható hűtési élményt! Az UP Fridge 600 egyedülálló technológiával őrzi meg az élelmiszerek frissességét, a hOn alkalmazás kapcsolódási funkcióival pedig gondtalan integrációt és könnyű tárolást biztosít. | |
Bő hely minden bevásárlásodhoz |
|
| A lenyűgöző 315 literes kapacitású, teljes magasságú, egyajtós hűtő akár a legnagyobb bevásárlásokat is könnyedén elhelyezi, és rendezetten, gondtalanul tárolja az élelmiszereket. | |
Tartsd hűvösen a Verical Airflow segítségével |
|
| A Vertikális Légáramlás technológiának köszönhetően a ventilátor folyamatosan függőlegesen fújja a levegőt a hátlap mentén, elér minden polcot, így a hőmérséklet állandó marad, és csökken a jégképződés és a páralecsapódás. | |
Nincs többé bújócska! |
|
| Élvezd az egyenletes megvilágítást, és könnyedén megtalálod, amit keresel! A hűtőd tetején elhelyezett LED fénynek köszönhetően minden polcon tisztán láthatod az élelmiszereket. | |
Sokoldalú élelmiszertárolás |
|
| További tárolóhelyet kínál a Fresh Area tárolófiók! Igényeid szerint rendezheted el az ételeket, így megőrizheted a természetes ízüket. | |
Tökéletes párosítás! |
|
| Fedezd fel az UP Fridge és az UP Freezer rugalmasságát az élelmiszerek tárolásában, köszönhetően bő tárolóhelyüknek. Egymással párosíthatod őket vagy külön is használhatod, így tökéletesen alkalmazkodnak a te egyedi igényeidhez. | |
Funkciók világa, amit az app az igényeidhez köt |
|
| A hOn alkalmazás okos kapcsolódási funkciókkal egyszerűsíti az életedet: megtalálod az ideális tárolási hőmérsékletet, értesítést kapsz áramkimaradás vagy hűtő leválasztása esetén a Fridge Blackout Alertnak köszönhetően. A Smart Storage funkcióval digitális készletet vezethetsz, nyomon követheted a lejárati dátumokat, és rendezetten tarthatod a hűtődet. Ráadásul a bevásárlás közben egy kattintással átviheted a bevásárlólistáról a készletedbe a megvásárolt élelmiszereket – minden automatikusan szinkronizálva! | |
E ENERGIAOSZTÁLY |
|
| Az új energiacímke szerint ez a hűtőszekrény az E energiaosztályba tartozik. Az F osztályú készülékekhez képest akár 20% -kal csökkenti az energiafogyasztást, ezzel energiát és pénzt takarít meg, és jóval környezetbarátabb. | |
FŐ JELLEMZŐK |
|
| Modellnév | CML5518EVWL |
| Termékkód | 34901706 |
| EAN kód | 8059019100388 |
| Beépíthetőség | Beépíthető |
| Termékkategória | Hűtőszekrény |
| Terméktípus | Egyajtós |
| Hűtési technológia | Statikus |
| Kijelző | Igen |
TECHNIKAI JELLEMZŐK |
|
| Kapcsolódás | Távezzérlés és extra tartalom (WiFi) |
| IoT applikáció | hOn |
| Leolvasztás, hűtő rész | Automatikus |
| Tömítés | Igen |
| Világítás | LED |
| Áramfelvétel (A) | 1 |
| Frekvencia (Hz) | 50 |
| Feszültség (V) | 220-240 |
KIJELZŐ |
|
| Vezérlőpanel elhelyezése | Kívül |
| Vezérlés | Digitális |
| Holiday üzemmód | Igen |
| Super Cooling | Igen |
| Super Freezing | Nem |
| Állítható hőmérséklet | Csak hűtőszekrény |
KÜLSŐ JELLEMZŐK |
|
| Szín | fehér szín |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Polcok típusa | Fém kerettel |
| Ajtó bútorlap szerelési rendszere | Slided-mounted |
| Ajtó zsanér | Jobbra szerelt |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Ajtópolcok száma | 5 |
| Frissentartó rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztófiókok száma | 0 |
| Tojástartó | 1 átlátszó |
| Állítható polcok száma | 5 |
TELJESÍTMÉNY ÉS FOGYASZTÁS |
|
| SN | Igen |
| N | Igen |
| ST | Igen |
| T | Igen |
| Energiaosztály | E |
| Éves energiafelhasználás (kWh) | 115 |
| Zajkibocsátási osztály | C |
| Zajszint dB(A) | 36 |
| Csillagok száma | No |
| Teljes kapacitás, hűtő (l) | 315 |
| Teljes kapacitás (l) | 315 |
MÉRETEK |
|
| Magasság (mm) | 1772 |
| Szélesség (mm) | 540 |
| Mélység (mm) | 550 |
| Csomagolási magasság (mm) | 1885 |
| Csomagolási szélesség (mm) | 584 |
| Csomagolási mélység (mm) | 613 |
| Bruttó súly (kg) | 77 |
| Nettó súly (kg) | 71 |
Candy CML5518EVWL termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Candy CML5518EVWL termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Candy CML5518EVWL beépíthető hűtőszekrény
Rendelésre
Kosárba
Candy CML5518EVWL beépíthető hűtőszekrény

254 900 Ft
Kosárba
string(4) "3055"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



















Használati
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















