



✖




Candy CMLS68EW pult alá építhető hűtőszekrény
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 60 cm
Magasság: 82 cm
Energiaosztály: E
Súly: 31 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
CMLS68EWtermékhez
CMLS68EWtermékhez
Candy CMLS68EW pult alá építhető hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Pult alá építhető hűtőszekrény |
| Márka | Candy |
| Cikkszám | CMLS68EW |
| Típus | Pult alá építhető hűtők |
| Teljes név | Candy CMLS68EW pult alá építhető hűtőszekrény |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 82 cm |
| Energiaosztály | E |
| Súly | 31 kg |
| Termék jellemzők | |
Beépíthető hűtőszekrény |
|
| Egyajtós beépíthető hűtőszekrény. | |
E ENERGIAOSZTÁLY |
|
| Az új energiacímke szerint ez a hűtőszekrény az E energiaosztályba tartozik. A G osztályú készülékekhez képest akár 20% –kal csökkenti az energiafogyasztást, ezzel energiát és pénzt takarít meg, és környezetbarátabb. | |
ERGONÓMIA |
|
| Az ergonómia a kihúzható polcokban, kivehető ajtópolcokban, az Active LED világításban, a tágas frissentartó rekeszben, a kivehető Bio Safe –2 / + 3 ° rekeszben és olyan további kiegészítőkben rejlik, mint a krómozott üvegtartó – biztosított a minimalista, kényelmes környezet. | |
FŐ JELLEMZŐK |
|
| Modellnév | CMLS68EW |
| Termékkód | 34901602 |
| EAN kód | 8059019080796 |
| Beépíthetőség | Beépíthető |
| Termékkategória | Hűtőszekrény |
| Terméktípus | Egyajtós asztali |
| Hűtési technológia | Statikus ventilátoros |
TECHNIKAI JELLEMZŐK |
|
| Kapcsolódás | Nincs |
| IoT App | None |
| Leolvasztás, hűtő rész | Automatikus |
| Tömítés | Igen |
| Áramfelvétel (A) | 0.8 |
| Frekvencia (Hz) | 50 |
| Feszültség (V) | 220–240 |
KIJELZŐ |
|
| Vezérlőpanel elhelyezése | Belül |
| Vezérlés | Tekerőgombos termosztát + info LED |
| Super Freezing | Nem |
| Állítható hőmérséklet | Csak hűtőszekrény |
KÜLSŐ JELLEMZŐK |
|
| Ajtó polcok anyaga | Átlátszó műanyag |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Szín | fehér szín |
| Világítás | hagyományos |
| Frissentartó rekeszek száma | 2 |
| Tojástartó | 1 átlátszó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok típusa | Fehér kerettel |
| Ajtópolcok száma | 2 |
| Ajtó zsanér | Jobbra szerelt |
| Fagyasztófiókok száma | 0 |
| Állítható polcok száma | 2+2 |
TELJESÍTMÉNY ÉS FOGYASZTÁS |
|
| N | Igen |
| ST | Igen |
| Energiaosztály | E |
| Éves energiafelhasználás (kWh) | 92 |
| Zajkibocsátási osztály | C |
| Zajszint dB(A) | 39 |
| Csillagok száma | No |
| Teljes kapacitás, hűtő (l) | 135 |
| Teljes kapacitás (l) | 135 |
MÉRETEK |
|
| Magasság (mm) | 820 |
| Szélesség (mm) | 596 |
| Mélység (mm) | 550 |
| Csomagolási magasság (mm) | 880 |
| Csomagolási szélesség (mm) | 640 |
| Csomagolási mélység (mm) | 580 |
| Bruttó súly (kg) | 33,5 |
| Nettó súly (kg) | 30,5 |
Candy CMLS68EW termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Candy CMLS68EW termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Candy CMLS68EW pult alá építhető hűtőszekrény
Rendelésre
Kosárba
Candy CMLS68EW pult alá építhető hűtőszekrény

119 900 Ft
Kosárba
string(4) "3056"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek







Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















