








✖









Electrolux PC91-8STM porzsák nélküli porszívó
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 99 900 Ft
Kosárba
Szín: Kék
Zajszint: 72 dB
Súly: 7 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
PC91-8STMtermékhez
PC91-8STMtermékhez
Electrolux PC91-8STM porzsák nélküli porszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Porzsák nélküli porszívó |
| Márka | Electrolux |
| Cikkszám | PC91-8STM |
| Típus | Porzsák nélküli porszívók |
| Teljes név | Electrolux PC91-8STM porzsák nélküli porszívó |
| Szín | Kék |
| Porzsák | Nem |
| Zajszint | 72 dB |
| Súly | 7 kg |
| Termék jellemzők | |
Jellemzők | |
| Porzsák nélküli porszívó | Nem kell többé porzsákot vásárolnia. Egyszerűen csak ürítse ki a portartályt a szemetesbe. |
| Kétféle parkolóállás | Vízszintesen és függőlegesen is tárolható. |
| Teljesítményszabályozó | Olyan teljesítménnyel használhatja porszívóját, ami a legjobban megfelel Önnek. Akár a minimumon is, hogy energiát spóroljon. |
| Teljesítményszabályozó a markolaton | A fogantyún elhelyezett szeleppel szabályozható a teljesítmény – nem kell lehajolni! |
| Puha borítású kerekek | Halkan gurulnak és óvják a padlót. |
Teljesítmény | |
| Zajszint max, dB(A) | 72 |
| Max teljesítmény (W) | 650 |
| Szívóerő (max), kPa | 19.8 |
| Levegőátfolyás (max), l/s | 29 |
| Filter típusa | PureAdvantage D11 mosható szűrő |
Beépítés | |
| Szín | Sötét csillámos metál |
| Készülék súlya kiegészítőkkel, csomagolás nélkül (kg) | 7.22 |
| Termék súlya csomagolás és kiegészítők nélkül (kg) | 5.36 |
Energia | |
| Éves energiafogyasztás (kWh) | 21.5 |
Egyéb jellemzők | |
| Termékkód (PNC) | 900 258 443 |
| Modellnév | PC91–8STM |
| Technológia | porzsák nélküli |
| Márkanév | Electrolux |
| Portartály űrtartalma (ha van), l | 1.5 |
| Porzsák típusa | nincs |
| Tartozék porzsák | – |
| Kábelhossz (m) | 9 |
| Hatósugár (m) | 12 |
| Motorszűrő | 3D többrétegű filter |
| Szívócső | Aeropro telescopic DGA _36mm |
| Szívófej | FlowMotion fej LED világítással |
| Turbo fej | None |
| Motoros szívófej | Nincs |
| Egyéb szívófej | Nincs |
| Nem beépített tartozékok | 3 az 1–ben tartozék, akasztó a csövön |
| Egyéb tartozékok | nincs |
| A digitális megoldásokkal rendelkező készülékekhez (alkalmazáshoz csatlakoztatható) legalább 24 hónapig rendelkezésre állnak a frissítések. | |
Termékjellemzők | |
| A tökéletesen szigetelő PureFlow rendszer erőlködés nélkül kínál különleges teljesítményt és fejlett légszűrést. | |
Kiváló teljesítmény hosszú ideig | |
| A forradalmi 3D szűrő meghatározó eleme a 7–lépcsős szűrőrendszernek, mely minimális szívóerő csökkenés mellett kiváló teljesítményt biztosít. | |
Zárt szűrőrendszer | |
| A 7–lépcsős szűrőrendszer kiszűri a legkisebb porszemcséket is a beszívott levegőből, ezért a porszívóból csak tiszta levegő kerül vissza a lakásba. | |
Egyszerű karbantartás | |
| Az intuitív portartály ürítő rendszernek és a könnyen hozzáférhető szűrőknek köszönhetően egyszerű a porszívó karbantartása. | |
Könnyedén guruló kerekek | |
| Az extra nagy méretű kerekeknek és a precíziós mozgatásnak köszönhetően a Pure C9 könnyedén és ütközésmentesen irányítható a lakásban. | |
Szűrő egész élettartamra | |
| Az exkluzív szűrőt soha nem kell cserélni. Kitart a porszívó teljes élettartamán át. | |
Regisztrálja termékét! | |
| Miért érdemes regisztrálni? | |
Electrolux PC91-8STM termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux PC91-8STM termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux PC91-8STM porzsák nélküli porszívó
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
99 900 Ft
99 900 Ft
Kosárba
Electrolux PC91-8STM porzsák nélküli porszívó

99 900 Ft
Kosárba
string(4) "3185"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek












Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















