Háztartási nagygépek / Mosógépek / Szabadonálló mosógépek / Mosó-Szárítógépek / Electrolux EW9WN249W








✖








Electrolux EW9WN249W PerfectCare 900 Mosó-szárítógép
Raktáron (5 db)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Kapacitás: 9 / 6 kg
Mélység: 66 cm
Zajszint: 75 dB
Centrifuga: 1350 f/p
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
EW9WN249Wtermékhez
EW9WN249Wtermékhez
Electrolux EW9WN249W PerfectCare 900 Mosó-szárítógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Perfectcare 900 mosó-szárítógép |
| Márka | Electrolux |
| Cikkszám | EW9WN249W |
| Típus | Mosó-szárítógépek |
| Teljes név | Electrolux EW9WN249W PerfectCare 900 Mosó-szárítógép |
| Szín | Fehér |
| Kapacitás | 9 / 6 kg |
| Mélység | 66 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 75 dB |
| Centrifuga | 1350 f/p |
| Termék jellemzők | |
Jellemzők |
|
| Szabadonálló mosó–szárítógép | |
| Habérzékelő öblítési rendszer | |
| Kézimosás program | |
| Selyemprogram – gyengéd mosás és centrifugálás | |
| Gyapjúmosás program | |
| Programok | Eco 40–60, pamut, műszál, 3 óra / 3 kg, kímélő mosás, selyem, gyapjú/kézimosás, kültéri ruházat, FreshScent gőzölés, öblítés |
| Vízelárasztás elleni védelem | |
| Görgők, lábak | 4 állítható láb |
| AutoDry – Automata szárítás | |
| Gyerekzár | |
| Idővezérelt szárítás | |
Teljesítmény |
|
| Mosási kapacitás (kg) | 9 kg |
| Motor típus | ÖkoInverter |
Beépítés |
|
| Bejövő vízcső hossza (cm) | 150 |
| Magasság (mm) | 870 |
| Szélesség (mm) | 597 |
| Mélység (mm) | 636 |
| Mélység (mm) | 660 |
Energia |
|
| Energiaosztály (teljes működési ciklus) | D |
| Energiaosztály (mosás ciklus) | B |
| E20 Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus – teljes működési ciklus (kWh) | 275 |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus – mosási ciklus (kWh) | 0.569 |
| Max. ruhatöltet (kg) | 6 |
| Súlyozott vízfogyasztás/ ciklus – teljes működési ciklus (l) | 50 |
| Súlyozott vízfogyasztás/ciklus – Eco 40–60 mosó programban (l) | 46 |
| Eco 40–60 program időtartama – teljes működési ciklus | 9 |
| Eco 40–60 program időtartama | 3 |
| Centrifugálási hatékonysági osztály | B |
| Zajkibocsátási érték | B |
| Zajszint dB(A) | 75 |
| Súlyozott centrifuga (ford/perc) | 1351 |
| Mosási hatékonysági mutató | 1.031 |
| Súlyozott fennmaradó nedvességtartalom % | 53.4 |
| Max. hőmérséklet (névleges mosási kapacitás) | 39 |
| Max. hőmérséklet (fél mosási töltet) | 35 |
Egyéb jellemzők |
|
| Termékkód (PNC) | 914 600 370 |
| Modellnév | EW9WN249W |
| WIFI kapcsolat | Nem |
| Kijelző típusa | közepes LCD |
| Programok | Eco 40–60, pamut, műszál, 3 óra / 3 kg, kímélő mosás, selyem, gyapjú/kézimosás, kültéri ruházat, FreshScent gőzölés, öblítés |
| Dob kialakítása | Protex szövetkímélő |
| Vízelárasztás elleni védelem | nyomáskapcsoló |
| Kábelhossz (m) | 1.8 |
| Woolmark minősítés | Woolmark Blue |
Termékjellemzők |
|
| A DelicateCare rendszer gondoskodik arról, hogy a ruhák tapintásra és megjelenésre is tökéletesek maradjanak. Az anyagfajtához igazítja a szárítás hőfokát és a dob mozgását, hogy a lehető legkíméletesebben szárítson. Minden ruhadarabot megfelelően kezel – még azokat is, amelyekről sohasem gondolta volna, hogy szárítógépben is szárítható. | |
A ruhák sokáig jó formában maradnak |
|
| A DelicateCare rendszer a hőmérsékletet és a dob mozgását a ruha igényeihez igazítja, így azok sokáig megőrzik szépségüket és finom tapintásukat. | |
SteamCare: kevesebb gyűrődés |
|
| A SteamCare technológia minden mosást egy gőzös ciklussal fejez be, így a gyűrődések egyharmaddal csökkenthetők. Garantáltan kevesebbet kell majd vasalnia. Sőt, a FreshScent segítségével könnyedén felfrissítheti ruhaneműit két mosás között. | |
SensiCare – Testreszabott gondoskodás rövidebb idő alatt |
|
| A SensiCare rendszer a töltet mennyiségéhez igazítja a programot, és így megóvja a ruhákat a feleslegesen hosszú mosástól. Gondoskodik róla, hogy holmijai hosszú ideig megőrizzék formájukat és puha tapintásukat. | |
Mosás és szárítás az Ön igényeihez szabva |
|
| A pamuttól a szintetikus ruhákig, de még a selyem anyagokat is beleértve, minden mosási programhoz kínál szárítási opciót. Mi több, egy 3 kg–os ruhatöltet mosása és szárítása mindössze 3 órát vesz igénybe. | |
Alacsonyabb hőmérséklet, alacsonyabb energiafogyasztás |
|
| Ebben a mosó–szárítógépben ruhaneműit csaknek a szokásos hőfok felén moshatja és száríthatja. Ez azt jelenti, hogy a ruhák tökéletes kezelésben részesülnek anélkül, hogy felesleges hőhatásnak lennének kitéve. Ez egyben azt is jelenti, hogy a makulátlan végeredményhez sokkal kisebb energiafogyasztás társul. | |
Regisztrálja termékét! |
|
| Miért érdemes regisztrálni? | |
Electrolux EW9WN249W termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux EW9WN249W termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Electrolux EW9WN249W PerfectCare 900 Mosó-szárítógép
Raktáron (5 db)
Kosárba
Electrolux EW9WN249W PerfectCare 900 Mosó-szárítógép

409 900 Ft
Kosárba
string(4) "3118"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






















Használati
Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















