

✖


Gaba GH-331W hűtőszekrény
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Szélesség: 60 cm
Magasság: 171 cm
Energiaosztály: E
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
GH-331Wtermékhez
GH-331Wtermékhez
Gaba GH-331W hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Hűtőszekrény |
| Márka | Gaba |
| Cikkszám | GH-331W |
| Típus | Hűtőszekrények |
| Teljes név | Gaba GH-331W hűtőszekrény |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 171 cm |
| Energiaosztály | E |
| Termék jellemzők | |
| Fehér, Teljes méret: 331 L, Klíma osztály: ST/N, Energia osztály: E, Zajszínt: 40 dB, Hűtőrész: 6 részes + kihúzható fiók, 5 ajtó rekesz, Rejtett ajtónyitás, Megfordítható ajtók, Manuális leolvasztás, Méretek (széles x mély x magas): 600 x 600 x 1700 mm | |
Gaba GH-331W termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gaba GH-331W termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gaba GH-331W hűtőszekrény
Rendelésre
Kosárba
Gaba GH-331W hűtőszekrény

139 900 Ft
Kosárba
string(4) "3064"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Szállítás
Fizetés




















