
✖

Gaba GMR-131W hűtőszekrény
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Szélesség: 55 cm
Magasság: 85 cm
Energiaosztály: E
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
GMR-131Wtermékhez
GMR-131Wtermékhez
Gaba GMR-131W hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Hűtőszekrény |
| Márka | Gaba |
| Cikkszám | GMR-131W |
| Típus | Hűtőszekrények |
| Teljes név | Gaba GMR-131W hűtőszekrény |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Energiaosztály | E |
| Termék jellemzők | |
Fehér, | |
Gaba GMR-131W termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gaba GMR-131W termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gaba GMR-131W hűtőszekrény
Rendelésre
Kosárba
Gaba GMR-131W hűtőszekrény

67 900 Ft
Kosárba
string(4) "3064"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Szállítás
Fizetés




















