

✖


Gaba GMR-230W hűtőszekrény
Külső raktáron (1-3 nap)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Szélesség: 55 cm
Magasság: 142 cm
Energiaosztály: E
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
GMR-230Wtermékhez
GMR-230Wtermékhez
Gaba GMR-230W hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Hűtőszekrény |
| Márka | Gaba |
| Cikkszám | GMR-230W |
| Típus | Hűtőszekrények |
| Teljes név | Gaba GMR-230W hűtőszekrény |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 142 cm |
| Energiaosztály | E |
| Termék jellemzők | |
Szín Fehér | |
Gaba GMR-230W termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gaba GMR-230W termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gaba GMR-230W hűtőszekrény
Külső raktáron (1-3 nap)
Kosárba
Gaba GMR-230W hűtőszekrény

99 900 Ft
Kosárba
string(4) "3064"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Szállítás
Fizetés




















