








✖









Gorenje GW6D42CLB beépíthető gázfőzőlap





5 pont 1 vásárlótól
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 78 900 Ft
Kosárba
Vásárlói vélemény:
Itt lehetett jó árban kapni a rendelni kívánt terméket.
A szempont a termék kiválasztásánál a külső illetve az, hogy minden olyat tud, amire szükségem van.
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
GW6D42CLBtermékhez
GW6D42CLBtermékhez
Gorenje GW6D42CLB beépíthető gázfőzőlap leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető gázfőzőlap |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | GW6D42CLB |
| Típus | Gáz főzőlapok |
| Teljes név | Gorenje GW6D42CLB beépíthető gázfőzőlap |
| Szín | Fekete |
| Rács | Öntöttvas |
| Szélesség | 60 cm |
| Felület | Fém |
| Súly | 13 kg |
| Termék jellemzők | |
| Általános | |
| Termékcsalád | Gázfőzőlap |
| Designvonal | Classico |
| A készülék színe | Fekete |
| Főzőlap fajtája | Gáz |
| Vezérlés | |
| Elektromos szikragyújtás | Elektromos szikragyújtás |
| Főzőzóna | |
| Edénytartó rács típusa | Öntöttvas |
| Középső első főzőzóna | Gázégő |
| Ø középső első főzőzóna átmérője (mm) | 73,5 |
| Középső első főzőzóna teljesítménye | 1800 W |
| Középső hátsó főzőzóna | Kis gázégő |
| Ø (középső hátsó) főzőzóna átmérője (mm) | 53,7 |
| Középső hátsó főzőzóna teljesítménye | 1050 W |
| Középső bal oldali főzőzóna | Wok gázégő |
| Ø középső bal oldali főzőzóna átmérője (mm) | 123 |
| 2.középső bal oldali főzőzóna átmérője (mm) | 123 |
| 2. cooking zone power middle left | 3500 W |
| Középső jobb oldali főzőzóna | Gázégő |
| Ø középső jobb oldali főzőzóna átmérője (mm) | 73,5 |
| 2.középső jobb oldali főzőzóna átmérője (mm) | 73,5 |
| 2. cooking zone power middle right | 1800 W |
| Felszerelés | |
| Tepsi tartó | Nem |
| Fúvókák a készülék tartozékai | G30/G31–28–30/37 folyékony gáz |
| Gáztípus | G20/20 földgáz |
| Technikai adatok | |
| Teljes gázteljesítmény | 8150 W |
| A termék szélessége | 600 mm |
| A termék magassága | 130 mm |
| A termék mélysége | 520 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum szélesség | 560 mm |
| A készülék telepítéséhez minimum magasság | 100 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum mélység | 490 mm |
| A csomagolt termék szélessége | 680 mm |
| A csomagolt termék magassága | 157 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 600 mm |
| Bruttó tömeg | 13.4 kg |
| Nettó tömeg | 12.7 kg |
| Tápfeszültség | 220–240 V |
| Csatlakoztatási teljesítmény | 5 W |
| Connector type | AC 230V |
| Cikkszám | 737665 |
| EAN kód | 3838782467202 |
Vélemények:
Anonim 2024-09-25




5/5Itt lehetett jó árban kapni a rendelni kívánt terméket.
A szempont a termék kiválasztásánál a külső illetve az, hogy minden olyat tud, amire szükségem van.
Nincs.
Helytelen vélemény jelentése!Gorenje GW6D42CLB termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje GW6D42CLB termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje GW6D42CLB beépíthető gázfőzőlap
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
78 900 Ft
78 900 Ft
Kosárba
Gorenje GW6D42CLB beépíthető gázfőzőlap

78 900 Ft
Kosárba
string(4) "3049"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek













Szállítás
Fizetés




















