









✖










Gorenje GW951MB beépíthető gázfőzőlap
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 105 900 Ft
Kosárba
Szín: Fekete
Rács: Öntöttvas
Szélesség: 90 cm
Felület: Fém
Súly: 16 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
GW951MBtermékhez
GW951MBtermékhez
Gorenje GW951MB beépíthető gázfőzőlap leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető gázfőzőlap |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | GW951MB |
| Típus | Gáz főzőlapok |
| Teljes név | Gorenje GW951MB beépíthető gázfőzőlap |
| Szín | Fekete |
| Rács | Öntöttvas |
| Szélesség | 90 cm |
| Felület | Fém |
| Súly | 16 kg |
| Termék jellemzők | |
| Általános | |
| Termékcsalád | Gázfőzőlap |
| Főzőlap fajtája | Gáz |
| Vezérlés | |
| Elektromos szikragyújtás | Elektromos szikragyújtás |
| Főzőzóna | |
| Edénytartó rács típusa | Öntöttvas |
| Bal első főzőzóna | Wok gázégő |
| Ø bal első zóna | 123 |
| Bal első főzőzóna teljesítménye | 3900 W |
| Középső első főzőzóna | Kis gázégő |
| Ø középső első főzőzóna átmérője (mm) | 53,7 |
| Középső első főzőzóna teljesítménye | 1050 W |
| Jobb első főzőzóna | Nagy gázégő |
| Ø jobb első főzőzóna átmérője (mm) | 98,5 |
| Jobb első főzőzóna teljesítménye | 3000 W |
| Középső hátsó főzőzóna | Gázégő |
| Ø (középső hátsó) főzőzóna átmérője (mm) | 73,5 |
| Középső hátsó főzőzóna teljesítménye | 1700 W |
| Jobb hátsó főzőzóna | Gázégő |
| Ø jobb hátsó főzőzóna átmérője (mm) | 73,5 |
| Jobb hátsó főzőzóna teljesítménye | 1700 W |
| Felszerelés | |
| Tepsi tartó | Nem |
| Fúvókák a készülék tartozékai | G20/20 földgáz |
| Gáztípus | G30/G31-28-30/37 folyékony gáz |
| Technikai adatok | |
| Teljes gázteljesítmény | 11350 W |
| A termék szélessége | 900 mm |
| A termék magassága | 130 mm |
| A termék mélysége | 520 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum szélesség | 860 mm |
| A készülék telepítéséhez minimum magasság | 100 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum mélység | 490 mm |
| A csomagolt termék szélessége | 1000 mm |
| A csomagolt termék magassága | 160 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 605 mm |
| Bruttó tömeg | 17.2 kg |
| Nettó tömeg | 16.1 kg |
| Tápfeszültség | 220-240 V |
| Connector type | AC 230V |
| Cikkszám | 735215 |
| EAN kód | 3838782384066 |
Gorenje GW951MB termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje GW951MB termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje GW951MB beépíthető gázfőzőlap
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
105 900 Ft
105 900 Ft
Kosárba
Gorenje GW951MB beépíthető gázfőzőlap

105 900 Ft
Kosárba
string(4) "3049"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek














Szállítás
Fizetés




















