








✖









Gorenje BM251SG2BG beépíthető mikrohullámú sütő
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fekete
Ajtónyitás: Balos
Űrtartalom: 25 l
Súly: 20 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BM251SG2BGtermékhez
BM251SG2BGtermékhez
Gorenje BM251SG2BG beépíthető mikrohullámú sütő leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető mikrohullámú sütő |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | BM251SG2BG |
| Típus | Beépíthető mikrohullámú sütő |
| Teljes név | Gorenje BM251SG2BG beépíthető mikrohullámú sütő |
| Szín | Fekete |
| Ajtónyitás | Balos |
| Űrtartalom | 25 l |
| Súly | 20 kg |
| Termék jellemzők | |
| Általános | |
| Termékcsalád | Mikrohullámú sütő grill funkcióval |
| Designvonal | Superior designvonal |
| A készülék színe | Fekete |
| Sütőtér bevonata | Inox |
| Az előlap anyaga | Üveg |
| Ajtónyitás módja | Könnyű érintésvezérlés |
| Fűtőelem típusa | Kvarc grill |
| Hatékonyság | |
| Sütő űrtartalma | 25 l |
| Teljesítményfokozatok száma | 5 |
| Programszám | 15 |
| Mikrohullámú teljesítény | 900 W |
| Infra fűtőszál teljesítménye | 1000 W |
| Grill fűtőszálak száma | 1 |
| Forgótányér átmérője | 315 mm |
| Vezérlés | |
| Vezérlés | Érintésvezérlés |
| Működés típusa | Elektronikus |
| Idő kijelzés | Igen |
| Sütő funkciók | |
| Grill programok száma | 1 |
| Mikrohullám + grill kombinált programok száma | 2 |
| Kombinált melegítési–sütési mód | Mikrohullám + grill |
| Mikrohullám elosztási rendszer típusa | Forgótányér |
| Mikrohullám előállítási technológia | Standard technológia (HVT) |
| Termékjellemző | |
| Sütés több szinten | Igen |
| Automatikus menü | Igen |
| SmartControl vezérlés | Igen |
| Súly vagy idő szerinti felovasztás | Súly vagy idő szerinti felolvasztás |
| Smart Display kijelző funkció | Igen |
| Logikus választás | Igen |
| Hangjelzés | SoftSound hangjelzés |
| Felszerelés | |
| Grill rács | Magas |
| Forgótányér | Üveg forgótányér |
| Biztonság | |
| Gyerekzár | Kezelőpanel zár |
| Tisztítás | |
| AquaClean hidrolitikus öntisztítás funkció | Igen |
| Technikai adatok | |
| A termék szélessége | 595 mm |
| A termék magassága | 388 mm |
| A termék mélysége | 401 mm |
| Sütőkamra belső szélessége | 328 mm |
| Sütőkamra belső magassága | 206 mm |
| Sütőkamra belső mélysége | 368 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség | 568 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum szélesség | 560 mm |
| A készülék telepítéséhez maximum magasság | 382 mm |
| A készülék telepítéséhez minimum magasság | 380 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum mélység | 500 mm |
| A csomagolt termék szélessége | 684 mm |
| A csomagolt termék magassága | 566 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 484 mm |
| Bruttó súly | 22 kg |
| Nettó súly | 19.5 kg |
| Teljesítmény | 230 V |
| Cikkszám | 738323 |
| EAN kód | 3838782498923 |
Gorenje BM251SG2BG termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje BM251SG2BG termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje BM251SG2BG beépíthető mikrohullámú sütő
Raktáron
Kosárba
Gorenje BM251SG2BG beépíthető mikrohullámú sütő

109 900 Ft
Kosárba
string(4) "3083"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek













Szállítás
Fizetés




















