Háztartási nagygépek / Mosógépek / Szabadonálló mosógépek / Elöltöltős mosógépek / Whirlpool FFD 8489 BCV EE







✖







Whirlpool FFD 8489 BCV EE elöltöltős mosógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmazza. A beüzemelés szárítógépet nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 8 kg
Mélység: 62 cm
Inverter motor
Súly: 71 kg
Zajszint: 78 dB
Centrifuga: 1400 f/p
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Whirlpool FFD 8489 BCV EE
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Whirlpool FFD 8489 BCV EE elöltöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép |
| Márka | Whirlpool |
| Cikkszám | FFD 8489 BCV EE |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Whirlpool FFD 8489 BCV EE elöltöltős mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 8 kg |
| Mélység | 62 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Súly | 71 kg |
| Zajszint | 78 dB |
| Centrifuga | 1400 f/p |
| Termék jellemzők | |
| Whirlpool szabadonálló mosógép jellemzői: fehér szín. Tágas, 8,0kg–os kapacitás. Kimagasló A energiabesorolás. Gyors, erőforrás–hatékony 1400 fordulat / perc centrifugálási sebesség. Exkluzív 6. Érzék technológia, amely dinamikusan alkalmazkodik a beállításokhoz minden egyes terhelésnél, biztosítva az összes ruhanemű megfelelő kezelését. | |
| Jellemzők | |
| Gyűrődésgátló funkció | Nem |
| Egyensúly kontrol | Igen |
| Hideg mosási lehetőség | Nem |
| Belső világítás | Nem |
| Centrifuga sebesség opciók | Változtatható |
| Centrifugálás kihagyása | Igen |
| Késleltetett indítás opció | Folyamatos |
| Külön hőmérséklet–szabályozási lehetőségek | Fokozatok |
| Cső anyaga | Műanyag |
| Víz plus | Nem |
| Alapvető | |
| Automatikus programok | Igen |
| Márka | Whirlpool |
| Ajtó | Glass window |
| A termék meghatározó színe | Fehér |
| Elektromos teljesítményigény (W) | 1850 |
| Konstrukció típus | Szabadonálló |
| Hálózati kábel hossza (cm) | 120 |
| Biztosíték (A) | 10 |
| Termék mélysége | 630 |
| Fülke mélysége | 0 |
| Becsomagolt termék mélysége | 645 |
| Ajtó típus | N/A |
| Ajtó csuklópánt | Bal oldlai |
| Ajtónyítás | Fogantyú |
| Dob anyaga | SS |
| GTIN (EAN) kód | 8003437057205 |
| Termékcsalád | 1004 Horizontal Axis – Tumble Front Load |
| Állítható lábak | Igen – összes |
| Állítható lábak | Igen – mind |
| Frekvencia (Hz) | 50 |
| A termék magassága | 850 |
| Maximálisan állítható lábak | 0 |
| Maximális fülke magasság | 0 |
| Minimális fülke magasság | 0 |
| Becsomagolt termék magassága | 870 |
| Kivehető munkalap magassága (mm) | 0 |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Meleg és hideg víz felvétel? | Nem |
| Töltet típusa | Elöltöltős |
| Csatlakozó típusa | Schuko |
| Ajtó átmérője | 0 |
| Termékcsoport | Mosógép |
| Késleltetett indítás maximális ideje | 0 |
| Késleltetett leállítás vagy indítás opció | Start |
| Szoftverfrissítés | Nem |
| Feszültség (V) | 220–240 |
| Bruttó tömeg (kg) | 72 |
| Nettó tömeg (kg) | 71 |
| Kerekek | Nem |
| A termék szélessége | 595 |
| Maximális fülke szélesség | 0 |
| Minimális fülke szélesség | 0 |
| Csomagolt termék szélessége | 640 |
| Maximális töltet kg–ban | 8 |
| Energia | |
| Vezérlés típusa | Elektromos |
| Dob térfogata (l) | 62 |
| Energiafogyasztás 30°C kényes anyagok(kWh) | 0 |
| Energiafogyasztás 30°C gyapjú(kWh) | 0 |
| Energiafogyasztás 40°C színes (kWh) | 0 |
| Energiafogyasztás 40°C kímélő(kWh) | 0 |
| Energiafogyasztás 95°C pamut (kWh) | 0 |
| Energiafogyasztás (kWh) | 0 |
| Energiafogyasztás 40 °C részleges töltet | 0 |
| Energiafogyasztás 60 °C részleges töltet | 0 |
| Habzás szabályozás | Igen |
| Digitális visszaszámláló | Igen |
| Zajszint centrifuga (dB(A) re 1 pW) | 0 |
| Zajszint mosás (dB(A) re 1 pW) | 0 |
| Mosási hatékonysági osztály | A |
| Normál 40 °C program | Eco Cotton 40°C |
| Normál 60 °C program | Eco Cotton 60°C |
| Levehető munkalap | Nem |
| Átlagos mosóprogram idő pamut 60°C EN 60456 (teljes töltet) (perc) | 0 |
| Átlagos mosóprogram idő pamut 40°C (részleges töltet) –ÚJ(2010/30/EU) | 0 |
| Átlagos mosóprogram idő pamut 60°C (részleges töltet) – ÚJ (2010/30/EU) | 0 |
| Vízfogyasztás 30°C finom program (l) | 0 |
| Vízfogyasztás 30°C gyapjú (l) | 0 |
| Vízfogyasztás 40°C színes (l) | 0 |
| Vízfogyasztás 40°C kímélő (l) | 0 |
| Vízfogyasztás 95°C pamut (l) | 0 |
| Teljes éves vízfogyasztás | 0 |
| Vízvédelmi rendszer típusa | Nem |
| Energiahatékonysági besorolás | A |
| EPEC_WASH_2017 | 0.378 |
| Az Eco 40–60 program súlyozott energiafogyasztása kWh–ban, 100 mosási ciklusra | 38 |
| MOISTURE_RATED_CAP_2017 | 53 |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás | 78 |
| POWER_CONS_STANDBY_2017 | 0.5 |
| POWER_OFF_MODE_2017 | 0.5 |
| Az Eco 40–60 program centrifugálási sebessége (fordulat/perc), névleges kapacitás mellett | 1351 |
| Az Eco program vízfogyasztása literben, ciklusonként | 47 |
| WASH_TIME_WASH_CAP_2017 | 215 |
Whirlpool FFD 8489 BCV EE termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Whirlpool FFD 8489 BCV EE termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Whirlpool FFD 8489 BCV EE elöltöltős mosógép
Rendelésre
Kosárba
Whirlpool FFD 8489 BCV EE elöltöltős mosógép

174 900 Ft
Kosárba
string(4) "3097"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek











Szállítás
Fizetés
Whirlpool FFD 8489 BCV EE használati útmutató letöltése PDF-ben
Whirlpool FFD 8489 BCV EE műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Whirlpool FFD 8489 BCV EE energiahatékonyság (letölthető)




















