
✖

Samsung RB34A7B5DS9/EF alulfagyasztós hűtőszekrény
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 60 cm
Szín: Inox
Energiaosztály: D
Magasság: 185 cm
Súly: 70 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
RB34A7B5DS9/EFtermékhez
RB34A7B5DS9/EFtermékhez
Samsung RB34A7B5DS9/EF alulfagyasztós hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Samsung |
| Cikkszám | RB34A7B5DS9/EF |
| Típus | Alulfagyasztós hűtők |
| Teljes név | Samsung RB34A7B5DS9/EF alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Inox |
| Energiaosztály | D |
| No frost | Igen |
| Magasság | 185 cm |
| Súly | 70 kg |
| Termék jellemzők | |
Kapacitás
Fizikai tulajdonságok
Hűtési funkció
Hűtőszekrény
Fagyasztó
Általános jellemzők
Külső jellemzők
Teljesítmény
| |
Samsung RB34A7B5DS9/EF termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Samsung RB34A7B5DS9/EF termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Samsung RB34A7B5DS9/EF alulfagyasztós hűtőszekrény
Rendelésre
Kosárba
Samsung RB34A7B5DS9/EF alulfagyasztós hűtőszekrény

259 900 Ft
Kosárba
string(4) "3060"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Szállítás
Fizetés




















