


✖



Samsung RB34C602EWW/EF alulfagyasztós hűtőszekrény
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 60 cm
Szín: Fehér
Energiaosztály: E
Magasság: 185 cm
Súly: 66 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
RB34C602EWW/EFtermékhez
RB34C602EWW/EFtermékhez
Samsung RB34C602EWW/EF alulfagyasztós hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Samsung |
| Cikkszám | RB34C602EWW/EF |
| Típus | Alulfagyasztós hűtők |
| Teljes név | Samsung RB34C602EWW/EF alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | E |
| No frost | Igen |
| Magasság | 185 cm |
| Súly | 66 kg |
| Termék jellemzők | |
| Kapacitás: Teljes bruttó űrtartalom (liter) 344 ℓ Fagyasztó bruttó űrtartalom (liter) 114 ℓ Hűtő bruttó űrtartalom (liter) 230 ℓ Fizikai tulajdonságok: Nettó szélesség (mm) 595 mm Nettó magasság zsanérral (mm) 1853 mm Nettó magasság zsanér nélkül (mm) 1853 mm Nettó mélység ajtófogantyú nélkül (mm) 658 mm Nettó mélység ajtó nélkül (mm) 595 mm Gyári csomagolás szélessége (mm) 637 mm Gyári csomagolás magassága (mm) 1935 mm Gyári csomagolás mélysége (mm) 740 mm Nettó tömeg (kg) 66 kg Gyári csomagolás tömege (kg) 69 kg Hűtési funkció: No Frost Igen Hűtés típusa Körkörös hűtés Hűtőszekrény: Metal Cooling Panel Nem Polcok száma (Összes) 4 db Palacktartó Igen Ajtórekeszek száma 3 db Tojástartó Igen Optimális frissen tartó zóna Nem Belső LED világítás Felső LED Páratartalom Szabályozás (Zöldség és gyümölcs fiók) Nem Polc anyaga Edzett üveg Zöldség és gyümölcs fiókok száma 1 db Power Cool – Gyors Hűtés funkció Igen Mélyhűtő: Fiókok száma 3 db Power Freeze – Gyors fagyasztás funkció Igen Jégkockakészítő tálca Igen Általános jellemzők: Megfordítható ajtó Igen Ajtó riasztó Igen Hűtőközeg R600a Visszamelegedési idő 9 h Külső jellemzők: Hőmérséklet vezérlés Belső Fogantyú Süllyesztett Szín Fehér Teljesítmény: Energiahatékonysági osztály E Energiafogyasztás 254 kWh/év Zajszint 35 dBA Klímaosztály SN, N, ST, T Fagyasztó kapacitás (kg/24h) 8 kg/24óra Kategória: Hűtő típusa Alulfagyasztós Smart / Okos: Beépített Wifi Igen | |
Samsung RB34C602EWW/EF termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Samsung RB34C602EWW/EF termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Samsung RB34C602EWW/EF alulfagyasztós hűtőszekrény
Rendelésre
Kosárba
Samsung RB34C602EWW/EF alulfagyasztós hűtőszekrény

189 900 Ft
Kosárba
string(4) "3060"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






Szállítás
Fizetés




















