





Samsung RB34C632DSA/EF alulfagyasztós hűtőszekrény
RB34C632DSA/EFtermékhez
Samsung RB34C632DSA/EF alulfagyasztós hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Samsung |
| Cikkszám | RB34C632DSA/EF |
| Típus | Alulfagyasztós hűtők |
| Teljes név | Samsung RB34C632DSA/EF alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Ezüst |
| Energiaosztály | D |
| No frost | Igen |
| Magasság | 185 cm |
| Súly | 64 kg |
| Termék jellemzők | |
Technikai jellemzők: | |
Samsung RB34C632DSA/EF termékünkhöz hasonló termékek:
Samsung RB34C632DSA/EF termékünkhöz ajánlott termékek:
Samsung RB34C632DSA/EF alulfagyasztós hűtőszekrény
Samsung RB34C632DSA/EF alulfagyasztós hűtőszekrény








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






Szállítás
Fizetés




















