



Samsung WW80CGC04DTELE elöltöltős mosógép





Vásárlói vélemény:
WW80CGC04DTELEtermékhez
Samsung WW80CGC04DTELE elöltöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép |
| Márka | Samsung |
| Cikkszám | WW80CGC04DTELE |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Samsung WW80CGC04DTELE elöltöltős mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 8 kg |
| Mélység | 55 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 72 dB |
| Súly | 65 kg |
| Centrifuga | 1400 f/p |
| Termék jellemzők | |
Hatékony aktív hab | |
Vélemények:
Samsung WW80CGC04DTELE termékünkhöz hasonló termékek:
Samsung WW80CGC04DTELE termékünkhöz ajánlott termékek:
Samsung WW80CGC04DTELE elöltöltős mosógép
Samsung WW80CGC04DTELE elöltöltős mosógép








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Szállítás
Fizetés





















