



Samsung WW90DG6U25LEU4 elöltöltős mosógép
WW90DG6U25LEU4termékhez
Samsung WW90DG6U25LEU4 elöltöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép |
| Márka | Samsung |
| Cikkszám | WW90DG6U25LEU4 |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Samsung WW90DG6U25LEU4 elöltöltős mosógép |
| Szín | Ezüst |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 9 / 6 kg |
| Mélység | 62 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 72 dB |
| Súly | 66 kg |
| Termék jellemzők | |
Samsung gőzmosógép praktikus funkciói | |
Samsung WW90DG6U25LEU4 termékünkhöz hasonló termékek:
Samsung WW90DG6U25LEU4 termékünkhöz ajánlott termékek:
Samsung WW90DG6U25LEU4 elöltöltős mosógép
Samsung WW90DG6U25LEU4 elöltöltős mosógép








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Szállítás
Fizetés




















