





Samsung WW90FG3M05AWLE elöltöltős mosógép
WW90FG3M05AWLEtermékhez
Samsung WW90FG3M05AWLE elöltöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép |
| Márka | Samsung |
| Cikkszám | WW90FG3M05AWLE |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Samsung WW90FG3M05AWLE elöltöltős mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 9 kg |
| Mélység | 52 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 76 dB |
| Súly | 64 kg |
| Centrifuga | 1400 f/p |
| Termék jellemzők | |
Mosási kapacitás (kg) 9.0 kg Kialakítás Teljesítmény Tulajdonságok Ciklus Fizikai tulajdonságok | |
Samsung WW90FG3M05AWLE termékünkhöz hasonló termékek:
Samsung WW90FG3M05AWLE termékünkhöz ajánlott termékek:
Samsung WW90FG3M05AWLE elöltöltős mosógép
Samsung WW90FG3M05AWLE elöltöltős mosógép








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






Szállítás
Fizetés




















