



Sirius SL-909 TW 1M 140 cm kürtőbe építhető páraelszívó
SL-909 TW 1M 140 cmtermékhez
Sirius SL-909 TW 1M 140 cm kürtőbe építhető páraelszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kürtőbe építhető páraelszívó |
| Márka | Sirius |
| Cikkszám | SL-909 TW 1M 140 cm |
| Típus | Kürtőbe építhető páraelszivók |
| Teljes név | Sirius SL-909 TW 1M 140 cm kürtőbe építhető páraelszívó |
| Szélesség | 140 cm |
| Kivitel | Kürtőbe építhető |
| Motorok száma | 1 |
| Súly | 24 kg |
| Termék jellemzők | |
Az SL-909 egy professzionális beépíthető páraelszívó, amely terelőlemezes szűrőkkel van felszerelve, amely a főzési gőzök tökéletes szűrését biztosítja. A led világítás intenzitása és színtónusa egyaránt állítható az otthoni környezetnek megfelelően.Szabályozható LED világításPáraelszívóink legújabb generációs LED-jei lehetővé teszik a fényintenzitás szabályozását a teljesítmény növelésével vagy csökkentésével, valamint a melegtől a hidegig terjedő színhőmérséklet kiválasztását (2700°K-tól 6500°K-ig), így a páraelszívó világítását a háztartási környezet fényéhez igazítják. Csőcsatlakozás: Javasolt 200 / min. 150 Energiaosztály: A Forma kivitel: Felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető Hátsó kivezetés: 150 Súly: 24 Szín: Inox Vezérlés: Elektronikus Világítás: 4x4w LED Motorok száma: 1 Légszállítás: 900/757 Utószellőztetés: Igen Szélesség: 140 Nyomásérték: 469 Zajszint: 45-71 | |
Sirius SL-909 TW 1M 140 cm termékünkhöz hasonló termékek:
Sirius SL-909 TW 1M 140 cm termékünkhöz ajánlott termékek:
Sirius SL-909 TW 1M 140 cm kürtőbe építhető páraelszívó
Sirius SL-909 TW 1M 140 cm kürtőbe építhető páraelszívó








Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















