

✖


Sirius SM-900 52 cm kürtőbe építhető páraelszívó
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A felmérés után adunk ajánlatot a beüzemelés költségéről. A felmérés költsége levonásra kerül a beüzemelés költségéből. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 52 cm
Kivitel: Kürtőbe építhető
Motorok száma: 1
Súly: 8 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
SM-900 52 cmtermékhez
SM-900 52 cmtermékhez
Sirius SM-900 52 cm kürtőbe építhető páraelszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kürtőbe építhető páraelszívó |
| Márka | Sirius |
| Cikkszám | SM-900 52 cm |
| Típus | Kürtőbe építhető páraelszivók |
| Teljes név | Sirius SM-900 52 cm kürtőbe építhető páraelszívó |
| Szélesség | 52 cm |
| Kivitel | Kürtőbe építhető |
| Motorok száma | 1 |
| Súly | 8 kg |
| Termék jellemzők | |
Csőcsatlakozás: 150 Energiaosztály: B Forma kivitel: felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető Súly: 8 Szín: Inox Vezérlés: Elektronikus Világítás: 2x2,1w LED Motorok száma: 1 Légszállítás: 800/604 Utószellőztetés: Igen Garancia: 5 Szélesség: 52 Nyomásérték: 396 Zajszint: 45–70 | |
Sirius SM-900 52 cm termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Sirius SM-900 52 cm termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Sirius SM-900 52 cm kürtőbe építhető páraelszívó
Rendelésre
Kosárba
Sirius SM-900 52 cm kürtőbe építhető páraelszívó

149 990 Ft
Kosárba
string(4) "3149"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek




Használati
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















