
✖

SLX SHA 60 W standard páraelszívó
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A felmérés után adunk ajánlatot a beüzemelés költségéről. A felmérés költsége levonásra kerül a beüzemelés költségéből. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szélesség: 60 cm
Kivitel: Aláépíthető
Motorok száma: 1
A készlet erejéig érvényes ár!
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
SHA 60 Wtermékhez
SHA 60 Wtermékhez
Slx SHA 60 W standard páraelszívó leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Standard páraelszívó |
| Márka | Slx |
| Cikkszám | SHA 60 W |
| Típus | Standard páraelszívók |
| Teljes név | Slx SHA 60 W standard páraelszívó |
| Szélesség | 60 cm |
| Kivitel | Aláépíthető |
| Motorok száma | 1 |
| Termék jellemzők | |
Tulajdonságok: felület: fényes, festett maximális teljesítmény: 85 Wmotor légszállítás: 300 m3/h maximális zajszint: 66 db/A csatlakozócsonk mérete: 15 cm vezérlés: mechanikus, nyomógombos (3 fokozat) világítás: 60 W szűrő: szén, FWN 160 légszállítás: 186 m3/h méretek: 600x135x455 mm szín: fehér A szénszűrőt nem tartalmazza | |
Slx SHA 60 W termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Slx SHA 60 W termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
SLX SHA 60 W standard páraelszívó
Rendelésre
Kosárba
Slx SHA 60 W standard páraelszívó

27 900 Ft
Kosárba
string(4) "3122"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek





Szállítás
Fizetés




















