






































✖







































Gorenje BPSA6747A08WG beépíthető önálló sütő
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Öntisztítás: Pirolitikus
Energiaosztály: A+
Súly: 29 kg
Űrtartalom: 77 l
A készlet erejéig érvényes ár!
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BPSA6747A08WGtermékhez
BPSA6747A08WGtermékhez
Gorenje BPSA6747A08WG beépíthető önálló sütő leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető önálló sütő |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | BPSA6747A08WG |
| Típus | Beépíthető sütők |
| Teljes név | Gorenje BPSA6747A08WG beépíthető önálló sütő |
| Szín | Fehér |
| Öntisztítás | Pirolitikus |
| Kihúzható sütősín | Igen |
| Energiaosztály | A+ |
| Súly | 29 kg |
| Űrtartalom | 77 l |
| Termék jellemzők | |
| Általános | |
| Termékcsalád | Sütő |
| Sütő fajtája | Légkeveréses |
| Designvonal | Advanced designvonal |
| Energiaosztály A–tól (hatékony) G–ig (kevésbé hatékony) terjedő skálán | A+ |
| A készülék színe | Fehér |
| Ujjlenyomatmentes inox | Nem |
| Sütőtér bevonata | Enamelled steel |
| Ajtózsanér | SoftOpen & GentleClose |
| HomeMade Plus formatervezés | Igen |
| Hatékonyság | |
| Sütő hasznos űrtartalma | 77 l |
| Maximális sütő hőmérséklet | 300 °C |
| Legnagyobb űrtartalmú sütőtepsi | 1360 cm² |
| Víztartály kapacitása | 0.13 l |
| Vezérlés | |
| Időzító | IconTouch |
| Gomb formája | Ergonomikus gomb(ok) |
| Sütő funkciók | |
| Sütő funkció | Gyors előmelegítés |
| Sütő funkció | Hőlégbefúvás |
| Sütő funkció | Alsó sütés hőlégbefúvással és légkeveréssel |
| Sütő funkció | Upper heater with circular heater and fan |
| Sütő funkció | Small infra grill with circular heater |
| Sütő funkció | TurboBake |
| Sütő funkció | Nagy infra grill |
| Sütő funkció | Alsó és felső sütés |
| Sütő funkció | LightBake |
| Sütő funkció | Alsó és felső sütés légkeveréssel |
| Sütő funkció | Nagy infra grill légkeveréssel |
| Sütő funkció | Large infra heater with lower heater |
| Sütő funkció | Small infra grill with lower heater and fan |
| Sütő funkció | FrozenBake funkció |
| Sütő funkció | Pizzasütő funkció |
| Sütő funkció | GentleBake lassú sütés funkció |
| Sütő funkció | AirFry+ |
| Sütő funkció | AquaClean/Pyrolyse |
| Sütő funkció | Kiolvasztás |
| Sütő funkció | Reheating |
| Sütő funkció | Tányérmelegítés |
| Sütő funkció | Ünnepi üzmmód |
| Sütő funkció | SteamAssist |
| Termékjellemző | |
| StepBake (többlépéses) sütés | Igen |
| Sütővilágítás | Above and on side |
| Sütőajtó belső üveglapja | Kivehető |
| Felső fűtőszál | Nem |
| Egyidejű sütés több szinten | Igen |
| PerfectGrill | Igen |
| Steam assist funkció | Igen |
| SuperSize | Igen |
| Automata programok | Igen |
| Felszerelés | |
| Sütősín típusa | Kivehető oldalrács 2 részlegesen kihúzható teleszkópos sütősín–pár |
| Tepsik | 1 db zománcozott mély sütőtálca 1 enameled perforated baking pan 1 db zománcozott lapos sütőtálca |
| Sütőrács | 1 darab |
| Hússzonda | Igen |
| Biztonság | |
| Ajtó | Négyrétegű sütőajtó 2 hővisszaverő réteggel |
| Sütőajtó hőmérséklete | Extra hideg üvegajtó (UCD–quadro) |
| Hűtő ventilátor | DCS+ dinamikus hűtési rendszer |
| Tisztítás | |
| Pirolitikus öntitsztítás | Igen |
| Technikai adatok | |
| Energiafelhasználás | 0.71 kWh |
| Csatlakoztatási teljesítmény | 3.5 kW |
| A termék szélessége | 595 mm |
| A termék magassága | 595 mm |
| A termék mélysége | 564 mm |
| Beépítéshez szükséges maximális szélesség | 564 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum szélesség | 560 mm |
| A készülék telepítéséhez maximum magasság | 600 mm |
| A készülék telepítéséhez minimum magasság | 590 mm |
| A készülék telepítéséhez szükséges minimum mélység | 550 mm |
| A csomagolt termék szélessége | 620 mm |
| A csomagolt termék magassága | 660 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 675 mm |
| Bruttó súly | 31 kg |
| Nettó súly | 29 kg |
| Teljesítmény | 220–240 V |
| Cikkszám | 738602 |
| EAN kód | 3838782512957 |
Gorenje BPSA6747A08WG termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje BPSA6747A08WG termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje BPSA6747A08WG beépíthető önálló sütő
Raktáron
Kosárba
Gorenje BPSA6747A08WG beépíthető önálló sütő

184 900 Ft
Kosárba
string(4) "3106"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek








































Használati

Szállítás
Fizetés




















