






✖







AEG LFR61944BE Elöltöltős mosógép, ÖKOInverter motor





4.9 pont 8 vásárlótól
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmazza. A beüzemelés szárítógépet nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 9 kg
Mélység: 66 cm
Inverter motor
Súly: 76 kg
Zajszint: 76 dB
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Aeg LFR61944BE
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Aeg LFR61944BE Elöltöltős mosógép, ÖKOInverter motor leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép, ökoinverter motor |
| Márka | Aeg |
| Cikkszám | LFR61944BE |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Aeg LFR61944BE Elöltöltős mosógép, ÖKOInverter motor |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 9 kg |
| Mélység | 66 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Súly | 76 kg |
| Zajszint | 76 dB |
| Termék jellemzők | |
| Mosási kapacitás | 9 kg |
| Motor | ÖkoInverter |
| Kijelző | közepes LED kijelző |
| Woolmark minősítés | Woolmark Blue + Certified Ariel/Lenor |
| Vízelárasztás elleni védelem | nyomáskapcsoló |
| Bejövő vízcső hossza (cm) | 150 |
| Kimenő vízcső hossza (cm) | 145 |
| Nettó súly (kg) | 75.5 |
Termékjellemzők |
|
| A ProSense® 6000–es mosógép automatikusan a töltethez igazítja a program hosszát, a víz– és energiafogyasztást, akkor is ha csak egy ing vagy a heti szennyes van a gépben. A ruhákat csak addig mossa a gép, amíg feltétlenül szükséges, így azok hosszabb ideig megőrzik színüket és formájukat. | |
Még nagyobb rugalmasság a TimeSave opcióval. Hatékony mosás a lehető leggyorsabban. |
|
| A TimeSave opcióval akár 2 lépésben lehet csökkenteni a program hosszát. Hatékony mosás a lehető legrövidebb idő alatt. | |
A Hygiene program eltávolítja a baktériumok és vírusok több mint 99,99%–át |
|
| A Swissatest tanúsítvánnyal rendelkező, hatékony Hygiene program eltávolítja a ruhákból a baktériumok és vírusok több, mint 99,99%–át.* Azzal, hogy a víz hőmérsékletét 60 °C felett tartja, az allergének mennyiségét is csökkenti. | |
Mix 69 perc: a töltethez igazítja a programot és időt spórol |
|
| A Mix 69 perc program a töltet súlyához igazítja az energiafogyasztást, vegyes töltet mosása során. 30°C–on, csupán 69 perc alatt mossa ki a ruhákat. A Mix 69 perc programmal optimális teljesítmény és kiemelkedő tisztaság érhető el. | |
Inverter motor – megbízható és energiatakarékos |
|
| Az inverter motor egyet jelent a megbízhatósággal és az energiatakarékos mosással. Alacsony energiafogyasztás, extra hosszú élettartam és megbízhatóan hatékony mosás jellemzik. | |
Jellemzők |
|
| Mosási programok: MixLoad 69min, Eco 40–60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, 20 perc 3 kg, farmer, kültéri ruházat, Hygiene | |
| Nyomógomb funkciók: Be/ki, Temp., Spin, Stain/Prewash, opciók, extra öblítés, vasaláskönnyítő, start/szünet, TimeSave, Delay | |
| Vízelárasztás elleni védelem Aqua Control szenzorral | |
| Gyerekzár | |
| Görgők, lábak: 4 állítható láb | |
Teljesítmény |
|
| Mosási kapacitás: 9 kg | |
| Motor: ÖkoInverter | |
| Dob űrtartalma (l): 68.6 | |
Beépítés |
|
| Bejövő vízcső hossza (cm): 150 | |
| Kimenő vízcső hossza (cm): 145 | |
| Nettó súly (kg): 75.5 | |
| Magasság (mm) : 847 | |
| Szélesség (mm) : 597 | |
| Max. mélység (mm): 660 | |
| Kábelhossz (m): 1.8 | |
| Mélység nyitott ajtóval (mm): 1041 | |
| Szín : Fehér | |
Energia |
|
| Energiaosztály: A | |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus (kWh): 49 | |
| Súlyozott vízfogyasztás(l): 50 | |
| Eco 40–60 program időtartama: 3:40 | |
| Súlyozott centrifuga (ford/perc): 1351 | |
| Centrifugálási hatékonysági osztály: B | |
| Zajkibocsátási érték: B | |
| Zajszint dB(A): 76 | |
| Súlyozott fennmaradó nedvességtartalom %: 53.4 | |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás mellett (%): 53 | |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás fele mellett (%): 53 | |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás negyede mellett (%): 54 | |
Egyéb jellemzők |
|
| Termékkód (PNC): 914 915 709 | |
| Kijelző: közepes LED kijelző | |
| Woolmark minősítés : Woolmark Blue + Certified Ariel/Lenor | |
| Vízelárasztás elleni védelem: nyomáskapcsoló | |
| Automatikus mosószer adagolás: Nem | |
Aeg LFR61944BE termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Aeg LFR61944BE termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
AEG LFR61944BE Elöltöltős mosógép, ÖKOInverter motor
Raktáron
Kosárba
Aeg LFR61944BE Elöltöltős mosógép, ÖKOInverter motor

209 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Aeg
Autodose Elöltöltős mosógép, WIFI, ÖKOInverter motor
LFR73944QE


Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 9 kg
Mélység: 66 cm
Súly: 76 kg
Zajszint: 75 dB
279 900 Ft
Raktáron
Aeg
ProSteam® 7000 UniversalDose Elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor
LFR73944FQE

Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 9 kg
Mélység: 60 cm
Súly: 74 kg
Zajszint: 74 dB
269 900 Ft
Raktáron
string(4) "3097"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



















Szállítás
Fizetés
Aeg LFR61944BE használati útmutató letöltése PDF-ben
Aeg LFR61944BE műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Aeg LFR61944BE energiahatékonyság (letölthető)




















