





✖






AEG LFR73944QE Autodose Elöltöltős mosógép, WIFI, ÖKOInverter motor
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmazza. A beüzemelés szárítógépet nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 9 kg
Mélység: 66 cm
Súly: 76 kg
Zajszint: 75 dB
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Aeg LFR73944QE
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Aeg LFR73944QE Autodose Elöltöltős mosógép, WIFI, ÖKOInverter motor leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Autodose elöltöltős mosógép, wifi, ökoinverter motor |
| Márka | Aeg |
| Cikkszám | LFR73944QE |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Aeg LFR73944QE Autodose Elöltöltős mosógép, WIFI, ÖKOInverter motor |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 9 kg |
| Mélység | 66 cm |
| Inverter motor | Nem |
| Súly | 76 kg |
| Zajszint | 75 dB |
| Termék jellemzők | |
| Mosási kapacitás | 9 kg |
| Motor | ÖkoInverter |
| Kijelző | Large white LED |
| Woolmark minősítés | Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor |
| Bejövő vízcső hossza (cm) | 150 |
| Kimenő vízcső hossza (cm) | 145 |
| Nettó súly (kg) | 76.5 |
| Magasság (mm) | 847 |
Termékjellemzők |
|
| A legjobban gőzzel lehet felfrissíteni azokat a ruhákat, amelyeket nem kell feltétlenül kimosni. A ProSteam® 7000–es mosógép képes felfrissíteni a ruhákat gőzprogramon. Ezzel csupán 2 liter vizet használ, és kíméli a ruhákat. *Belső teszt: 1kg töltet frissítése gőzprogramon való mosása kontra Delicate programon. | |
Felfrissített ruhák, *kevesebb gyűrődés a frissítő gőzprogrammal |
|
| A Steam Refresh program semlegesíti a szagokat* és kisimítja a gyűrődések egy részét, még a sérülékeny anyagoknál is, mindössze 25 perc alatt. Gőzillatosító használatával a ruháknak valódi, frissen mosott illata lesz. | |
Az AUTODOSE óvja a ruhákat, és akár 60%–kal kevesebb mosószert használ* |
|
| Az AutoDose érzékelők segítségével kiszámolja, hogy mennyi mosószerre és öblítőre van szükség az adott töltet mosásához. Nincs szükség találgatásra. Akár 60%–kal csökkentheti a mosószer mennyiségét* — a kényelmesebb mosásért, melynek eredményeként a pamut sokkal tartósabb marad. | |
Mix 69 perc: a töltethez igazítja a programot és időt spórol |
|
| A Mix 69 perc program a töltet súlyához igazítja az energiafogyasztást, vegyes töltet mosása során. 30°C–on, csupán 69 perc alatt mossa ki a ruhákat. A Mix 69 perc programmal optimális teljesítmény és kiemelkedő tisztaság érhető el. | |
Mosás egy magasabb szinten. Alkalmazáson keresztül irányítható készülék. |
|
| A My AEG Care alkalmazásban személyre szabhatók a beállítások. Okos tippekkel, javaslatokkal segít a ruhaápolásban. Az egyedileg beállított programokat továbbítja a készülékre, és alkalmazkodik a felhasználói igényekhez, szokásokhoz. Intelligens és egyszerű ruhaápolás okostelefonon keresztül. | |
A PRECISEWASH® a töltethez igazodva akár 40%–kal csökkenti a program hosszát, a víz– és energiafogyasztást* |
|
| A PreciseWash automatikusan a töltet súlyához igazítja az energiafogyasztást és az egyéb beállításokat. Így a kisebb töltetek mosása során akár 40%–kal kevesebb lesz a víz– és energiafogasztás, valamint rövidebb ideig tart a program.* | |
Jellemzők |
|
| Egyes programok beállítása csak az applikáción keresztül lehetséges. | |
| Nyomógomb funkciók: Be/ki, hőmérséklet, Spin, előmosás/foltmosás, TimeSave, extra öblítés, extra gőz, Detergent, Softener, Remote Start, program vége beállítás, start/szünet | |
| Vízelárasztás elleni védelem Aqua Control szenzorral | |
| Gyerekzár | |
| Görgők, lábak: 4 állítható láb | |
Teljesítmény |
|
| Mosási kapacitás: 9 kg | |
| Motor: ÖkoInverter | |
| Dob űrtartalma (l): 69 | |
Beépítés |
|
| Bejövő vízcső hossza (cm): 150 | |
| Kimenő vízcső hossza (cm): 145 | |
| Nettó súly (kg): 76.5 | |
| Magasság (mm) : 847 | |
| Szélesség (mm) : 597 | |
| Max. mélység (mm): 660 | |
| Kábelhossz (m): 1.62 | |
| Mélység nyitott ajtóval (mm): 1101 | |
| Szín : Fehér | |
Energia |
|
| Energiaosztály: A | |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus (kWh): 49 | |
| Súlyozott vízfogyasztás(l): 46 | |
| Eco 40–60 program időtartama: 3:40 | |
| Súlyozott centrifuga (ford/perc): 1351 | |
| Centrifugálási hatékonysági osztály: B | |
| Zajkibocsátási érték: B | |
| Zajszint dB(A): 75 | |
| Súlyozott fennmaradó nedvességtartalom %: 53.4 | |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás mellett (%): 53 | |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás fele mellett (%): 53 | |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás negyede mellett (%): 54 | |
Egyéb jellemzők |
|
| Termékkód (PNC): 914 501 007 | |
| Kijelző: Large white LED | |
| Woolmark minősítés : Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor | |
| Automatikus mosószer adagolás: Igen | |
Aeg LFR73944QE termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Aeg LFR73944QE termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
AEG LFR73944QE Autodose Elöltöltős mosógép, WIFI, ÖKOInverter motor
Raktáron
Kosárba
Aeg LFR73944QE Autodose Elöltöltős mosógép, WIFI, ÖKOInverter motor

279 900 Ft
Kosárba
string(4) "3097"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


















Szállítás
Fizetés
Aeg LFR73944QE használati útmutató letöltése PDF-ben
Aeg LFR73944QE műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Aeg LFR73944QE energiahatékonyság (letölthető)





















