






✖







AEG LFR73844BE Elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor
Raktáron
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmazza. A beüzemelés szárítógépet nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 8 kg
Mélység: 60 cm
Inverter motor
Súly: 74 kg
Zajszint: 72 dB
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Aeg LFR73844BE
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Aeg LFR73844BE Elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ökoinverter motor |
| Márka | Aeg |
| Cikkszám | LFR73844BE |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Aeg LFR73844BE Elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 8 kg |
| Mélység | 60 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Súly | 74 kg |
| Zajszint | 72 dB |
| Termék jellemzők | |
| Mosási kapacitás | 8 kg |
| Motor | ÖkoInverter |
| Kijelző | Large white LED |
| Woolmark minősítés | Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor |
| Bejövő vízcső hossza (cm) | 150 |
| Nettó súly (kg) | 74.5 |
| Magasság (mm) | 847 |
| Szélesség (mm) | 597 |
Termékjellemzők | |
| A legjobban gőzzel lehet felfrissíteni azokat a ruhákat, amelyeket nem kell feltétlenül kimosni. A ProSteam® 7000–es mosógép képes felfrissíteni a ruhákat gőzprogramon. Ezzel csupán 2 liter vizet használ, és kíméli a ruhákat. *Belső teszt: 1kg töltet frissítése gőzprogramon való mosása kontra Delicate programon. | |
Felfrissített ruhák, *kevesebb gyűrődés a frissítő gőzprogrammal | |
| A Steam Refresh program semlegesíti a szagokat* és kisimítja a gyűrődések egy részét, még a sérülékeny anyagoknál is, mindössze 25 perc alatt. Gőzillatosító használatával a ruháknak valódi, frissen mosott illata lesz. | |
Mix 69 perc: a töltethez igazítja a programot és időt spórol | |
| A Mix 69 perc program a töltet súlyához igazítja az energiafogyasztást, vegyes töltet mosása során. 30°C–on, csupán 69 perc alatt mossa ki a ruhákat. A Mix 69 perc programmal optimális teljesítmény és kiemelkedő tisztaság érhető el. | |
A PRECISEWASH® a töltethez igazodva akár 40%–kal csökkenti a program hosszát, a víz– és energiafogyasztást* | |
| A PreciseWash automatikusan a töltet súlyához igazítja az energiafogyasztást és az egyéb beállításokat. Így a kisebb töltetek mosása során akár 40%–kal kevesebb lesz a víz– és energiafogasztás, valamint rövidebb ideig tart a program.* | |
A simább felszínű dob még kíméletesebb a ruhákhoz* | |
| A textilkímélő Care dobban a ruhák simán csúsznak a dob felszínéből kiemelkedő párnaszerű mintázaton és az újratervezett átemelőkön. Egy vékony filmréteg képződik mosás közben a lyukak felett. Így még kíméletesebb lesz a ruhák mosása. | |
A Hygiene program eltávolítja a baktériumok és vírusok több mint 99,99%–át | |
| A Swissatest tanúsítvánnyal rendelkező, hatékony Hygiene program eltávolítja a ruhákból a baktériumok és vírusok több, mint 99,99%–át.* Azzal, hogy a víz hőmérsékletét 60 °C felett tartja, az allergének mennyiségét is csökkenti. | |
Jellemzők | |
| Mosási programok: MixLoad 69min, Eco 40–60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, 20 perc 3 kg, Gőzprogram, kültéri ruházat, Hygiene, öblítés, centrifuga/szivattyúzás | |
| Nyomógomb funkciók: Be/ki, hőmérséklet, Spin, előmosás/foltmosás, TimeSave, extra öblítés, extra gőz, program vége beállítás, start/szünet | |
| Gőzprogram: egy kis gőz segítségével kisimítja és felfrissíti a ruhákat | |
| Vízelárasztás elleni védelem Aqua Control szenzorral | |
| Gyerekzár | |
| Görgők, lábak: 4 állítható láb | |
Teljesítmény | |
| Mosási kapacitás: 8 kg | |
| Motor: ÖkoInverter | |
| Dob űrtartalma (l): 60 | |
Beépítés | |
| Bejövő vízcső hossza (cm): 150 | |
| Nettó súly (kg): 74.5 | |
| Magasság (mm) : 847 | |
| Szélesség (mm) : 597 | |
| Max. mélység (mm): 599 | |
| Kábelhossz (m): 1.62 | |
| Mélység nyitott ajtóval (mm): 1101 | |
| Szín : Fehér | |
Energia | |
| Energiaosztály: A | |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus (kWh): 42 | |
| Súlyozott vízfogyasztás(l): 42 | |
| Eco 40–60 program időtartama: 3:35 | |
| Súlyozott centrifuga (ford/perc): 1400 | |
| Centrifugálási hatékonysági osztály: B | |
| Zajkibocsátási érték: A | |
| Zajszint dB(A): 72 | |
| Súlyozott fennmaradó nedvességtartalom %: 53.9 | |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás mellett (%): 0 | |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás fele mellett (%): 0 | |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás negyede mellett (%): 0 | |
Egyéb jellemzők | |
| Termékkód (PNC): 914 501 402 | |
| Kijelző: Large white LED | |
| Woolmark minősítés : Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor | |
| Automatikus mosószer adagolás: Nem | |
Aeg LFR73844BE termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Aeg LFR73844BE termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
AEG LFR73844BE Elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor
Raktáron
Kosárba
Aeg LFR73844BE Elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor

236 900 Ft
Kosárba
Megtekintett termékek
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
string(4) "3097"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek



















Szállítás
Fizetés
Aeg LFR73844BE használati útmutató letöltése PDF-ben
Aeg LFR73844BE műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Aeg LFR73844BE energiahatékonyság (letölthető)






















