Háztartási nagygépek / Mosógépek / Szabadonálló mosógépek / Elöltöltős mosógépek / Beko BM3WFST411415W
Beko BM3WFST411415W elöltöltős mosógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmazza. A beüzemelés szárítógépet nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 11 kg
Mélység: 66 cm
Zajszint: 77 dB
Súly: 76 kg
Centrifuga: 1400 f/p
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BM3WFST411415Wtermékhez
BM3WFST411415Wtermékhez
Beko BM3WFST411415W elöltöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BM3WFST411415W |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Beko BM3WFST411415W elöltöltős mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 11 kg |
| Mélység | 66 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Zajszint | 77 dB |
| Súly | 76 kg |
| Centrifuga | 1400 f/p |
| Termék jellemzők | |
Revolúció az energiatakarékos mosás terén |
|
Környezet- és pénztárcabarát |
|
| A Beko EnergySpin mosógépek revolúciót hoznak az energiatakarékos mosás terén. Az A energiaosztálynak és az akár 35%-os energiamegtakarításnak köszönhetően lehetővé teszi a gazdaságos mosást a gyakrabban használt programokkal is, mint például a pamut, műszálas vagy gyorsmosás programok. Az innovatív dobmozgások minimalizálják az energiafogyasztást, és alapos mosási eredményt biztosítanak kompromisszumok nélkül. | |
Intelligens érzékelők a gazdaságos mosás érdekében |
|
| A Beko mosógépeket a lehető legkevesebb energiafogyasztással tervezték. Így nemcsak pénzt takarítanak meg Önnek, de a környezetet is védik. | |
A gőz erejével a foltok ellen |
|
| Az OptiSense® szenzorok minden mosás során a ruhanemű mennyiségéhez és szennyezettségéhez igazítják a vízmennyiséget és az energiafogyasztást. Garantálva így a mosás minőségét, a lehető legkisebb fogyasztás mellett. | |
Programok |
|
| Programok száma | 15 |
| 1 program | Pamut program |
| 2 program | Eco 40-60 °C-os program |
| 3 program | Szintetikus program |
| 4 program | Daily Xpress / Xpress Super Short 14 perces program |
| 5 program | Kíméletes/Gyapjú/Kézi mosás |
| 6 program | Sötét/Farmer |
| 7 program | Vegyes program |
| 8 program | Centrifugálás és leeresztés program |
| 9 program | Öblítés program |
| 10 program | Dobtisztító program |
| 11 program | Hygiene+ program |
| 12 program | Folteltávolítás, előmosás nélkül StainExpert™ program |
| 13 program | Ing program |
| 14 program | SteamTherapy® gőzprogram |
| 15 program | ColdWash program |
Funkciók |
|
| 1. funkció | Gyors/Intenzív |
| 2. funkció | Gőz |
| 3. funkció | Víztakarékosság – extra öblítés |
| 3. alfunkció | Előmosás |
Technológiák |
|
| ProSmart™ inverteres motor | Yes |
| Gőz technológia | SteamCure gőz frissítő funkcióval |
| OptiSense® | |
Kivitel |
|
| AquaWave® | |
| XL méretű ajtó | Yes |
| Kijelző típusa | Digitális kijelző |
| Szín | Fehér |
| Dob anyaga | Rozsdamentes acél |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Mosási kapacitás | 11 kg |
| Energiaosztály | A |
| Maximális centrifugasebesség | 1400 rpm |
| Centrifugálás zajszintje | 77 dBA |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Vízfogyasztás (ciklus) | 54 L |
| Energiafogyasztás | 52 kWh |
| Centrifugálás zajosztálya | C |
Méret és súly |
|
| Magasság | 84.5 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 63 cm |
| Súly | 76 kg |
| Magasság csomagolva | 88.5 cm |
| Szélesség csomagolva | 65 cm |
| Mélység csomagolva | 65 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 77 kg |
| Vázmélység | 60.3 cm |
Biztonság |
|
| Gyermekzár | |
| Túlfolyás elleni védelem | |
| Kiegyensúlyozatlan töltet szabályozása | |
| Automatikus vízállítás | |
| Vészhelyzeti vízelvezető cső | |
Beko BM3WFST411415W termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BM3WFST411415W termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BM3WFST411415W elöltöltős mosógép
Rendelésre
Kosárba
Beko BM3WFST411415W elöltöltős mosógép
230 900 Ft
Kosárba
string(4) "3097"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek


Szállítás
Fizetés






















