Háztartási nagygépek / Mosógépek / Szabadonálló mosógépek / Elöltöltős mosógépek / Gorenje WG814A5P5













✖













Gorenje WG814A5P5 elöltöltős mosógép
Rendelésre
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmazza. A beüzemelés szárítógépet nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fehér
Energiaosztály: A
Kapacitás: 10 kg
Mélység: 70 cm
Zajszint: 68 dB
Súly: 78 kg
Centrifuga: 1400 f/p
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
WG814A5P5termékhez
WG814A5P5termékhez
Gorenje WG814A5P5 elöltöltős mosógép leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Elöltöltős mosógép |
| Márka | Gorenje |
| Cikkszám | WG814A5P5 |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Gorenje WG814A5P5 elöltöltős mosógép |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 10 kg |
| Mélység | 70 cm |
| Inverter motor | Nem |
| Zajszint | 68 dB |
| Súly | 78 kg |
| Centrifuga | 1400 f/p |
| Termék jellemzők | |
| Egyszerű vezérlés, magyarul | |
| Az új színes TFT kijelző KnobControl vezérléssel egyszerűvé és intuitívvá teszi a készülék használatát. A beállítások, a hőmérséklet és a funkciók aktiválása mind jól láthatóan, magyarul jelenik meg. A tapintható vezérlőgombbal könnyedén lépkedhetsz a menüben, az egyedi visszajelző kattintás pedig mindig jelzi, amikor a választásod rögzült. | |
| Öntisztító erő és hosszú távú tartósság. | |
| Higiénikusan tisztán tartja a mosógépet, teljesen automatikusan, hogy a ruha mindig frissen kerüljön ki belőle. Víz- és gőzalapú dobtisztító programot, a mosószermaradványokat eltávolító SelfCleaning fiókot, valamint a fiókot, dobot és ajtótömítést szárító ventilátort kombinál. A baktériumok és lerakódások megelőzésével az UltraClean+ hosszú távon is megőrzi a készülék teljesítményét és tartósságát - így a ruhák és maga a gép is tovább marad tisztább. | |
| Suttogva mos | |
| A fejlett zajcsökkentő technológiának köszönhetően a SuperSilent 68 dB még nagy fordulatszámú centrifugálás közben is csendes marad. Egy halk beszélgetés hangerőszintjén működik, ezért ideális éjszakai használathoz vagy amikor a baba alszik. Nincs hangos dübörgés - csak nyugodt, hatékony ruhakezelés. | |
| Friss ruhák rekordidő alatt | |
| Gyorsan tiszta ruhára van szükséged? Válaszd az ultragyors programokat, például a Power 29'-et a mindennapi adagokhoz, hogy tarthasd a tempót. A szárító 39'-es FastDry Pro programjával párosítva egy teljes napi adag 68 perc alatt kimosható és megszárítható. A QuickWash funkcióval pedig a legtöbb normál program akár a felére rövidíthető - ideális rohanós reggeleken, last minute programok előtt vagy gyors felfrissítéshez. | |
| 50%-kal jobb az A energiahatékonysági kategória minimális követelményénél. | |
| Az A energiaosztállyal nemcsak tiszta ruhát kapsz, hanem valódi megtakarítást is. Ezek a készülékek akár 50%*-kal kevesebb energiát fogyasztanak, mint amit a legszigorúbb előírások megkövetelnek, így alacsonyabb rezsiköltséget és kisebb környezeti terhelést biztosítanak. Ez neked és a bolygónak is nyereség.*Belső tesztek alapján az érintett, jobb mosási paraméterekkel rendelkező modellek akár 50%-kal hatékonyabbak lehetnek annál, mint ami az A energiahatékonysági osztály határértékének teljesítéséhez szükséges az (EU) 2019/2014 rendelet szerint. | |
| 4 rekeszes fiók, maszatolás nélkül | |
| Az EasyDosing segítségével a folyékony mosószerek biztonságosan a fiók külön rekeszeiben maradnak egészen a mosási ciklus kezdetéig - még késleltetett befejezés esetén is. Nincs szivárgás, nincs maszatolás. A 4 rekeszes rendszer külön tartja a port és a folyékony mosószert, így nincs szükség elválasztók cseréjére. A mosás előkészítése minden alkalommal tiszta és kényelmes marad. | |
| Általános | |
| Termékcsalád | Szabadonálló automata mosógép |
| Energiaosztály A-tól (hatékony) G-ig (kevésbé hatékony) terjedő skálán | A |
| Centrifuga hatékonyság | B |
| Noise spinning class | A |
| Zajszint centrifuga közben dB(A) | 68 |
| Ajtó | Dupla |
| Hatékonyság | |
| Töltetkapacitás | 10 kg |
| Dob térfogat | 64 l |
| Centrifugálási sebesség 1/1 | 1400 rpm |
| Centrifugálási sebesség 1/2 | 1400 rpm |
| Centrifugálási sebesség 1/4 | 1400 rpm |
| Víztartály | Nem |
| Program időtartama (kényes kelme program, 30/40 ° C) | 67 perc |
| Program időtartama 40 °C | 195 perc |
| Eco program időtartama | 220 perc |
| Program időtartama 90/95 °C | 218 perc |
| Vízfogyasztás (kényes kelme 30/40 °C) | 45 l |
| Vízfogyasztás (pamut 40 °C) | 57 l |
| Vízfogyasztás (pamut 90/95 °C) | 75 l |
| Vízfogyasztás (gyapjú 30 °C) | 45 l |
| Vízfogyasztás | 40 l |
| Energia felhasználás - normál program | 0.25 kWh |
| Energy consumption per 100 cycles | 25 kWh |
| Vezérlés | |
| Wi-Fi technológiával vezérelhető | Igen, teljesen beépíthető |
| ConnectLife | Igen |
| Kijelző | LCD display |
| Világítás | Igen |
| Start gomb | Indítás/szünet |
| Programok | |
| Programok száma | 20 |
| Programok | Pamut Vegyes műszálas program Gyapjú/kézi mosás program |
| Speciális programok | Speed 14' Speed 29' Eco 40–60 °C Pets Remote control Ágynemű program Sport program AllergyCare |
| Extra mosóprogramok | Dobtisztító program Öblítés/lágyítás Spin/drain |
| Wi-Fi washing programs | Fabric Care ShoeWash Hygiene Curtains Activewear Whitening Kitchen program Underwear Stockings/Leggings Waterproof clothing Swimwear Kids clothes Kid toys Dark clothes New clothes Sports Jeans Pillows Daily wash Baby AirDry Steam refresh Easy care |
| Funkciók | |
| Mosási módok | NormalCare mosási mód Intenzív mosás TimeCare időtakarékos mosási mód NightCare |
| További funkciók | Szivattyú stop Szünet Személyes beállítások elmentése Laundry adding Gyors program High water level Szivattyú stop Előmosás Shortening program one level |
| Steam function | Igen |
| AirDry washing machine drying | Igen |
| Termékjellemző | |
| SteamTech gőzprogram | Igen, fűtőszál az üstben |
| AdaptTech: Memorizing intelligent system | Igen |
| Hangszigetelés | Triple A |
| Hangjelzés | SoftSound hangjelzés |
| Az összes program személyre szabható | Igen |
| Érzékelők | Vízszint szabályozás Temperature sensor Töltet érzékelő Hab érzékelő |
| Hidegvizes mosás | Gomb |
| PowerJet | Igen |
| Biztonság | |
| Aqua STOP | Részleges Aqua STOP |
| Túlfolyás elleni védelem | Igen |
| Gyerekzár | Igen |
| Technikai adatok | |
| A termék szélessége | 600 mm |
| A termék magassága | 850 mm |
| A termék mélysége | 600 mm |
| A csomagolt termék szélessége | 640 mm |
| A csomagolt termék magassága | 890 mm |
| A csomagolt termék mélysége | 690 mm |
| Bruttó tömeg | 79.4 kg |
| Nettó tömeg | 78 kg |
| Tápfeszültség | 220-240 V |
| Csatlakoztatási teljesítmény | 1900 W |
| Cikkszám | 747646 |
| EAN kód | 3838783094889 |
| EPREL number | 2462605 |
Gorenje WG814A5P5 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje WG814A5P5 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Gorenje WG814A5P5 elöltöltős mosógép
Rendelésre
Kosárba
Gorenje WG814A5P5 elöltöltős mosógép

249 900 Ft
Kosárba
string(4) "3097"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek















Használati
Adatlap
Energiacímke

Szállítás
Fizetés




















