









✖










AEG LFR73844E ProSteam® 7000 Elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor
Utolsó darab
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További víz és villany szerelési költségeket nem tartalmazza. A beüzemelés szárítógépet nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Szín: Fekete
Energiaosztály: A
Kapacitás: 8 kg
Mélység: 60 cm
Inverter motor
Súly: 74 kg
Zajszint: 72 dB
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol!
✖
Aeg LFR73844E
alkatrész kérése
alkatrész kérése
Aeg LFR73844E ProSteam® 7000 Elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Prosteam® 7000 elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ökoinverter motor |
| Márka | Aeg |
| Cikkszám | LFR73844E |
| Típus | Elöltöltős mosógépek |
| Teljes név | Aeg LFR73844E ProSteam® 7000 Elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | A |
| Kapacitás | 8 kg |
| Mélység | 60 cm |
| Inverter motor | Igen |
| Súly | 74 kg |
| Zajszint | 72 dB |
| Termék jellemzők | |
Jellemzők |
|
| Mosási programok: Mixload 69Min, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, 20 perc 3 kg, Gőzprogram, kültéri ruházat, Steam Hygiene, öblítés, centrifuga/szivattyúzás | |
| Nyomógomb funkciók: Be/ki, hőmérséklet, Spin, előmosás/foltmosás, TimeSave, extra öblítés, extra gőz, program vége beállítás, start/szünet | |
| Gőzprogram: egy kis gőz segítségével kisimítja és felfrissíti a ruhákat | |
| Vízelárasztás elleni védelem Aqua Control szenzorral | |
| Görgők, lábak: 4 állítható láb | |
Teljesítmény |
|
| Mosási kapacitás: 8 kg | |
| Motor: ÖkoInverter | |
| Dob űrtartalma (l): 60 | |
| Eco 40-60 program időtartama: 3:35 | |
Beépítés |
|
| Bejövő vízcső hossza (cm): 150 | |
| Kimenő vízcső hossza (cm): 145 | |
| Nettó súly (kg): 74.5 | |
| Szélesség (mm) : 597 | |
| Magasság (mm) : 847 | |
| Max. mélység (mm): 599 | |
| Kábelhossz (m): 1.62 | |
| Szín : Dark Silver 239 | |
| Súlyozott fennmaradó nedvességtartalom %: 53.9 | |
Energia |
|
| Energiaosztály: A | |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus (kWh): 42 | |
| Súlyozott vízfogyasztás(l): 42 | |
| Súlyozott centrifuga (ford/perc): 1351 | |
| Centrifugálási hatékonysági osztály: B | |
| Zajkibocsátási érték: A | |
| Zajszint dB(A): 72 | |
Egyéb jellemzők |
|
| Termékkód (PNC): 914 501 420 | |
| Kijelző: nagy LED kijelző | |
| Woolmark minősítés : Woolmark Blue+WoolCare Ariel/Lenor | |
| Automatikus mosószer adagolás: Nem | |
Aeg LFR73844E termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Aeg LFR73844E termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
AEG LFR73844E ProSteam® 7000 Elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor
Utolsó darab
Kosárba
Aeg LFR73844E ProSteam® 7000 Elöltöltős mosógép, gőzfunkció, ÖKOInverter motor

279 900 Ft
Kosárba
string(4) "3097"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek






















Szállítás
Fizetés
Aeg LFR73844E használati útmutató letöltése PDF-ben
Aeg LFR73844E műszaki adatlap letöltése PDF-ben
Aeg LFR73844E energiahatékonyság (letölthető)




















