





✖






Beko BCSA285K4SN beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
Raktáron (3 db)
A szolgáltatás Budapesten, illetve annak 20 km-es körzetében érhető el. A beüzemelés a meglévő és megfelelő hálózatra való rákötést tartalmazza. További villany szerelési költségeket nem tartalmaz. További részletekért kattintson.
Kosárba
Energiaosztály: E
Magasság: 178 cm
Szélesség: 54 cm
Súly: 56 kg
A készlet erejéig érvényes ár!
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
BCSA285K4SNtermékhez
BCSA285K4SNtermékhez
Beko BCSA285K4SN beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény leírása:
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Márka | Beko |
| Cikkszám | BCSA285K4SN |
| Típus | Alulfagyasztós hűtők |
| Teljes név | Beko BCSA285K4SN beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény |
| Energiaosztály | E |
| Magasság | 178 cm |
| No frost | Nem |
| Szélesség | 54 cm |
| Súly | 56 kg |
| Termék jellemzők | |
Nagy hatékonyság és tartósság kisebb zaj mellett |
|
| Ha a hűtőszekrény egy zümmögő, csikorgó energiazabáló, ideje lecserélni. Innovatív kialakításának hála, a ProSmart™ inverteres kompresszor gyorsabb hűtést biztosít kevesebb energiából és negyed olyan hangosan, mint a hagyományos hűtőszekrények kompresszorai. Gyorsabban alkalmazkodik a hőmérséklet változásaihoz, hosszabban frissen tartja az élelmiszert, csökkenti az áramszámlát, és mindezt egyszerre. | |
Minimális jegesedés |
|
| A statikus hűtőszekrényekben a jégképződés miatt az élelmiszer összeragad, a készülék pedig több áramot fogyaszt. A MinFrost® speciális párologtató rendszerének köszönhetően a hűtőszekrény jegesedése rendkívüli mértékben csökken. Ez azt jelenti, hogy a fagyasztott élelmiszer jobban és kevesebb energiával eltartható, ugyanakkor ritkábban kell a készüléket kiolvasztani. | |
Gazdaságos LED megvilágítás |
|
| A hagyományos izzókkal ellentétben a LED–es világítás világosabb, alacsonyabb az energiafogyasztása, mivel nem melegszik fel. | |
A konyha elrendezéséhez állítható ajtónyitási irány |
|
| A konyhában nem mindig lehet úgy elhelyezni a hűtőszekrényt, hogy megfelelően nyíljon az ajtaja. A megfordítható ajtó jóvoltából az ajtó csuklópántjai az egység bal és jobb oldalán is lehetnek, így eldönthető, hogy az ajtók merre nyíljanak. Emellett két hűtőszekrényt összetolva, az egyiken az ajtókat megfordítva a hűtési kapacitás is megduplázható. | |
Rendkívül tartós üvegpolcok |
|
| Nem kell aggódnia amiatt, hogy beteheti–e hatalmas és nehéz edényét a biztonsági üveggel rendelkező hűtőszekrénybe. A biztonsági üveg polcok hőkezelt üvegből készültek és 25 kg a teherbírásuk. Nem repednek és sokkal jobban ellenállnak a karcolódásnak, mint a kezeletlen üvegek, így gond nélkül rátehet nehéz dolgokat is. | |
Fő jellemzők |
|
| Termék típusa | Alulfagyasztós |
| Szerelvény típusa | Integrált |
| Magasság | 177.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 54.5 cm |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| ProSmart™ inverteres kompresszor | |
| Hűtőrendszer típusa | Statikus |
| Fagyasztó helyzete | Alulfagyasztós |
| Szín | Fehér |
| Vezérlők típusa | Mechanikus |
| Zajkibocsátási osztály | B |
| Height – Unpacked (in.)(y) | 69.88189 |
| Width – Unpacked (in.)(x) | 21.259842 |
| Depth – Unpacked (in.)(z) | 21.456694 |
Bruttó és nettó térfogat |
|
| Teljes bruttó térfogat | 285 l |
| Teljes bruttó térfogat | 9.71 cu–ft |
| Teljes nettó térfogat (l) | 271 L |
| Teljes nettó térfogat | 9.6 ft³ |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 193 L |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma | 6.81 ft³ |
| Fagyasztott élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma (l) | 78 L |
| Fagyasztott élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma | 2.75 ft³ |
Technológiák |
|
| ProSmart™ inverteres kompresszor | |
Hűtőszekrény jellemzői |
|
| Hűtőszekrény polctípusa | Üveg |
| Frissen tartó rekeszek száma | 1 |
| Tojástálca kapacitása | 6 |
| Number of Full–Width Door Racks | 3 |
| Number of Full Depth Height Adjustable Shelves | 3 |
Fagyasztó jellemzői |
|
| Jégkészítő típusa | Jégtálca |
| Fagyasztó polcainak száma | 3 |
| Napi jégkészítési kapacitás (kg/nap) | 1 kg |
| Napi fagyasztási kapacitás (kg/nap) | 3.6 kg |
| Napi jégkészítési kapacitás (font/nap) | 2.2 |
Kivitel |
|
| Megfordítható ajtó | |
| Egyszerű telepítési technológia | Csúsztatható csuklópánt |
| LED Illumination® | |
| Fagyasztó helyzete | Alulfagyasztós |
| Vezérlők típusa | Mechanikus |
| Szerelvény típusa | Integrált |
| Szín | Fehér |
Teljesítmény és fogyasztás |
|
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves energiafogyasztás (kWh/év) | 225 |
| Napi energiafogyasztás (kW/nap) | 0.616 |
| Napi energiafogyasztás 32°C esetén (kW/nap) | 0.895 |
| Zajszint (dBA) | 35 dBA |
| Klímaosztály | SN–ST |
| Tápfeszültség | 220 – 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Zajkibocsátási osztály | B |
| A megfelelő működéshez szükséges maximális környezeti hőmérséklet (°C) | 38°C |
| Napi energiafogyasztás 16°C esetén (kW/nap) | 0.337 |
| Refrigerant (RF) | R600a |
| Maximum Current Intensity(a) | 0.6 |
| Tárolási idő áramkimaradáskor (óra) | 13 |
| Friss élelmiszer tárolására szánt tér és a nulla fok hőmérsékletű tároló teljes nettó űrtartalma (l) | 193 L |
| Fagyasztott élelmiszer tárolására szánt tér nettó űrtartalma (l) | 78 L |
| Napi fagyasztási kapacitás (kg/nap) | 3.6 kg |
Méret és súly |
|
| Magasság | 177.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 54.5 cm |
| Súly | 56 kg |
| Magasság csomagolva | 187 cm |
| Szélesség csomagolva | 57.5 cm |
| Mélység csomagolva | 60 cm |
| Súly, csomagolt állapotban | 60.8 kg |
| Height – Unpacked (in.)(y) | 69.88189 |
| Width – Unpacked (in.)(x) | 21.259842 |
| Depth – Unpacked (in.)(z) | 21.456694 |
| Weight – Unpacked (lb.) | 123.45887 |
| Height – Packed (in.)(y) | 73.62205 |
| Width – Packed (in.)(x) | 22.637794 |
| Depth – Packed (in.)(z) | 23.622047 |
| Weight – Packed (lb.) | 134.04106 |
Biztonság |
|
| A megfelelő működéshez szükséges minimális környezeti hőmérséklet (°C) | 10°C |
Beko BCSA285K4SN termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BCSA285K4SN termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Beko BCSA285K4SN beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény
Raktáron (3 db)
Kosárba
Beko BCSA285K4SN beépíthető alulfagyasztós hűtőszekrény

147 900 Ft
Kosárba
string(4) "3053"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek







Adatlap

Szállítás
Fizetés




















