
✖

Bosch MUZ9AG1 ÁZSIAI ZÖLDSÉG SZELETELŐKORONG
Rendelésre
Elektromárkabolt ár: 14 900 Ft
Kosárba
|
Bezárás
|

i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
MUZ9AG1termékhez
MUZ9AG1termékhez
Bosch MUZ9AG1 ÁZSIAI ZÖLDSÉG SZELETELŐKORONG leírása:
Asian vegetable disc, MUZ9AG1
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | ázsiai zöldség szeletelőkorong |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MUZ9AG1 |
| Típus | Kiskészülék tartozék / kiegészítő |
| Teljes név | Bosch MUZ9AG1 ÁZSIAI ZÖLDSÉG SZELETELŐKORONG |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Tartozék |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/-család | Megvásárolható tartozékok konyhai robotgéphez |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MUZ9AG1 |
| Cikkszám | 000000000017004179 |
| EAN-kód | 4242005202751 |
| Készülékszín | Metál |
| Készülék magassága (mm) | 23 mm |
| Szélesség (mm) | 162 mm |
| Mélység (mm) | 162 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 230 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 30 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 160 mm |
| Nettó súly (kg) | 0.1 kg |
| Bruttó súly (kg) | 0.2 kg |
| A következő termékcsoporthoz tartozó kiegészítő | CookProcessor |
| Accessory for key | FOOD_PROCESSOR |
| További kép 1 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/MCSA03383051_BO_U_50_UZ1_other_MUZ9AG1_picture_KF1_with_examples_ENG_021119_def.jpg |
| További kép 2 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/MCSA03383052_BO_U_50_UZ1_other_MUZ9AG1_picture_KF2_with_optimum_ENG_021119_def.jpg |
| További kép 3 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/MCSA03383053_BO_U_50_UZ1_other_MUZ9AG1_picture_KF3_with_cookit_ENG_021119_def.jpg |
| További kép 4 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/MCSA03383054_BO_U_50_UZ1_other_MUZ9AG1_picture_KF4_perspective_ENG_021119_def.jpg |
| További kép 5 | https://media3.bsh-group.com/Product_Shots/3000x3000/MCSA03383059_BO_U_50_UZ1_other_MUZ9AG1_picture_KF5_top_ENG_021119_def.jpg |
Bosch MUZ9AG1 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MUZ9AG1 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MUZ9AG1 ÁZSIAI ZÖLDSÉG SZELETELŐKORONG
Rendelésre
Elektromárkabolt ár:
14 900 Ft
14 900 Ft
Kosárba
Bosch MUZ9AG1 ÁZSIAI ZÖLDSÉG SZELETELŐKORONG

14 900 Ft
Kosárba
string(4) "3135"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek

Használati

Szállítás
Fizetés




















