








✖









Bosch MMR08R2 Aprító





4.5 pont 13 vásárlótól
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 14 500 Ft
Kosárba
Súly: 200 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
MMR08R2termékhez
MMR08R2termékhez
Bosch MMR08R2 Aprító leírása:
Aprító, 400 W, piros, Szürke, MMR08R2
Piros, univerzális aprító, ami időt spórol Önnek
Kiváló eredmények
- Teljesítmény: 400 W
- 800 ml–es műanyag aprító tál, amely mosogatógépben tisztítható és mikrohullámú sütőben is használható
- Pillanatkapcsoló
- Minden alkatrész mosogatógépben tisztítható (a motorrész kivételével)
- Könnyen tárolható: Kábelfeltekerés a gyors és egyszerű kábeltárolásért
- Minden műanyag alkatrész, amely az étellel érintkezik, BPA–mentes
- Univerzális nemesacél aprítókés, amely mosogatógépben tisztítható
- Habverő korong
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Aprító |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MMR08R2 |
| Típus | Aprítók |
| Teljes név | Bosch MMR08R2 Aprító |
| Súly | 200 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Aprító |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Aprító |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MMR08R2 |
| Cikkszám | 000000000000403494 |
| EAN–kód | 4242002742274 |
| Kezelőelemek | Nyomógomb |
| Készülékszín | Piros |
| Teljesítményigény (W) | 400 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 TPU00040 |
| Engedélyező okirat | Morocco |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 120.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatl. föld. nélk., 2.5A |
| Készülék magassága (mm) | 250 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 195 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 195 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 270 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 200 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 200 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 1.3 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 1.5 TPU00013 |
| Különleges (megvásárolható) tartozék | |
| Beépített tartozék | 1 x Habverő korong |
Bosch MMR08R2 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MMR08R2 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MMR08R2 Aprító
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
14 500 Ft
14 500 Ft
Kosárba
Bosch MMR08R2 Aprító

14 500 Ft
Kosárba
string(4) "3326"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek











Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés
















