






✖







Bosch TSM6A013B kávédaráló





4.3 pont 12 vásárlótól
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 8 900 Ft
Kosárba
Vásárlói vélemény:
Kedvező ár
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
TSM6A013Btermékhez
TSM6A013Btermékhez
Bosch TSM6A013B kávédaráló leírása:
Kávéőrlő, fekete, TSM6A013B
Frissen őrölt kávébab a több aromáért
- Rozsdamentes acél penge: pontos és finom őrlés
- Biztonsági funkció: csak rögzített fedéllel és a biztonsági kapcsoló lenyomásával indul el.
- Daráló 75 g kávébabhoz: elegendő egy teljes kanna kávéhoz
- Teljesítmény: 180 W
- Működtetés csak felhelyezett tetővel
- Tartály: 75 g babkávéhoz
- Nemesacélból készült őrlőkés és őrlőtartály
- Biztonsági kapcsológomb
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kávédaráló |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | TSM6A013B |
| Típus | Kávédarálók |
| Teljes név | Bosch TSM6A013B kávédaráló |
| Súly | 0.6 kg |
| Termék jellemzők | |
| Termékcsoport | Kávédaráló |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Kávédaráló |
| Nemzetközi kereskedelmi név | TSM6A013B |
| EAN–kód | 4242005108787 |
| Készülékszín | Fekete |
| Teljesítményigény (W) | 180 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 TPU00040 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 100.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatl. föld. nélk., 2.5A |
| Készülék magassága (mm) | 170 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 90 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 90 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 210 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 95 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 95 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 0.6 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 0.7 TPU00013 |
Vélemények:
Bosch TSM6A013B termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch TSM6A013B termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch TSM6A013B kávédaráló
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
8 900 Ft
8 900 Ft
Kosárba
Bosch TSM6A013B kávédaráló

8 900 Ft
Kosárba
string(4) "3321"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek









Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés

















