








✖









Bosch TAT5P425 Kenyérpirító
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 23 900 Ft
Kosárba
Súly: 2 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
TAT5P425termékhez
TAT5P425termékhez
Bosch TAT5P425 Kenyérpirító leírása:
Élvezze a teljesítmény szépségét. Kiemelkedő design, mely eleganciát kölcsönöz konyhájának.
- Integrált, lehajtható melegítőrács
- Páratlan pirítás a kenyér középre helyezésével
- Teljesítmény: 820–970 W
- Nagyfelületű fűtőszál
- 2 szelet toast kenyérhez
- Fokozatmentes pirítási erősség–szabályozó gomb, integrált melegítőráccsal
- Automatikus kenyérközpontosítás az egyenletes piruláshoz
- Kiolvasztási funkció
- Megvilágított Stop gomb
- Elektronikus érzékelő az egyenletes pirítás eléréséhez
- Kivehető morzsagyűjtő tálca az egyszerűbb tisztítás érdekében
- Automatikus kikapcsolás a kenyérszeletek beragadása esetén
- Könnyű tárolás: kábelfeltekerő az egyszerű és gyors kábeltárolásért.
- Kenyérkiemelő funkció
- Beépített zsemlepirító feltét
- Újramelegítési funkció
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Kenyérpirító |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | TAT5P425 |
| Típus | Kenyérpirítók |
| Teljes név | Bosch TAT5P425 Kenyérpirító |
| Súly | 2 kg |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Kenyérpirító |
| Nemzetközi kereskedelmi név | TAT5P425 |
| EAN–kód | 4242005188994 |
| Készülékszín | Classic grey crystal |
| Teljesítményigény (W) | 970 W |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 Hz |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 90.0 cm |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelt |
| Készülék magassága (mm) | 195 mm |
| Szélesség (mm) | 300 mm |
| Mélység (mm) | 170 mm |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 242 mm |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 210 mm |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 365 mm |
| Nettó súly (kg) | 1.745 kg |
| Bruttó súly (kg) | 2.3 kg |
Bosch TAT5P425 termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch TAT5P425 termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch TAT5P425 Kenyérpirító
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
23 900 Ft
23 900 Ft
Kosárba
Bosch TAT5P425 Kenyérpirító

23 900 Ft
Kosárba
string(4) "3320"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek











Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















