








✖









Bosch MMB6141W Turmixgép
Raktáron
Elektromárkabolt ár: 33 900 Ft
Kosárba
Súly: 3 kg
i
Segítség a döntéshez.
Kérdezzen vagy találjon alkatrészt.
✖
Kérdése van? Szakértőnk válaszol
✖
Alkatrész kérése
MMB6141Wtermékhez
MMB6141Wtermékhez
Bosch MMB6141W Turmixgép leírása:
Serie 4, Turmix, VitaPower, 1200 W, Fehér, MMB6141W
A nagy teljesítményű turmixgép tartós Tritan kehellyel. A tökéletes turmixok könnyedén keverednek a ProPerformance rendszerrel.
- Bosch motor szaktudás: nagy teljesítmény és sebesség 1.200 W–os motorral, 30.000 / perc fordulatszámig.
- Könnyű összeszerelés és tisztítás: mosogatógépben mosható alkatrészek, könnyed edényszerelés és kábeltárolási megoldás
- Minőség az európai Bosch gyárban készül: hosszú élettartam, megbízható kialakítás és kiváló minőségű anyagok.
- ProEdge pengék: kiváló eredmények a hatékony és tartós rozsdamentes acél pengékkel.
- Tritan turmixgép kancsó 3D áramlásnövelőkkel: törésálló, 1,5l–es kancsó a sima feldolgozáshoz.
Kiváló eredmények
- Erőteljes motor: 1200 W, akár 30000 fordulat/perc sebességgel.
- 1,5 liter hasznos térfogatú Tritan kancsó Flow Booster–el
- Kiváló minőségű ProEdge rozsdamentes acél pengék, megerősítve a tartósság érdekében
- Könnyű tisztítás mosogatógépben mosható alkatrészekkel
- Két sebességbeállítás és impulzus funkció
- Kiváló minőségű ABS ház
- Tritan turmixgép edény: törésálló, íz és szag mentes
- Minden, az étellel érintkező műanyag alkatrész BPA mentes.
| Kiemelt jellemzők | |
|---|---|
| Név | Turmixgép |
| Márka | Bosch |
| Cikkszám | MMB6141W |
| Típus | Turmixgépek |
| Teljes név | Bosch MMB6141W Turmixgép |
| Súly | 3 kg |
| Termék jellemzők | |
| Márka | Bosch |
| Terméknév/–család | Turmixgép |
| Nemzetközi kereskedelmi név | MMB6141W |
| Cikkszám | 000000000000408382 |
| EAN–kód | 4242005476473 |
| Kezelőelemek | Nem megvilágított |
| Készülékszín | Fehér |
| Készülékház anyaga | Műanyag |
| Teljesítményigény (W) | 1200 TPU00037 |
| Feszültség (V) | 220–240 V |
| Frekvencia (Hz) | 50/60 |
| Csatlakozókábel hossza (cm) | 100.0 TPU00006 |
| Dugós csatlakozó típusa | EU–csatlakozó, földelés nélkül |
| Készülék magassága (mm) | 410 TPU00034 |
| Szélesség (mm) | 230 TPU00034 |
| Mélység (mm) | 195 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék magassága (mm) | 305 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék szélessége (mm) | 288 TPU00034 |
| Becsomagolt készülék mélysége (mm) | 395 TPU00034 |
| Nettó súly (kg) | 3.1 TPU00013 |
| Bruttó súly (kg) | 3.5 TPU00013 |
| Maximális elektromos teljesítményfelvétel (W) | 1200 TPU00037 |
| Zajszint (dB (A) re 1 pW) | 80 TPU00054 |
| Kapcsolható fokozatok száma | 2–fokozatú |
| Max. forgási sebesség | 30000 TPU00036 |
| Electrical speed control present | nem |
| Gentle startup present | nem |
| Kés eltávolítás | Nem lehetséges |
| Mércés mixerkehely | Igen |
| Törésálló keverő | Igen |
| Jégálló keverőpohár | Igen |
| Fedél a mixer meghajtásra | nem |
| Biztonsági zár | nem |
| Elektromos biztonsági kikapcsoló gomb van | Igen |
| Fedélzár látezik | nem |
Bosch MMB6141W termékünkhöz hasonló termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MMB6141W termékünkhöz ajánlott termékek:
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása
Bosch MMB6141W Turmixgép
Raktáron
Elektromárkabolt ár:
33 900 Ft
33 900 Ft
Kosárba
Bosch MMB6141W Turmixgép

33 900 Ft
Kosárba
string(4) "3319"
Tovább a kosárhoz
Vásárlás folytatása







Szerviz
Alkatrész
Akciós termékek











Használati
Adatlap

Szállítás
Fizetés




















